Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Izabela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

UPC ponúka optický internet s WiFi modemom len za 9,90 eur

Autor: WBN/PR, 8. septembra 2014 11:22
Foto: UPC
BRATISLAVA 8. septembra (WBN/PR) - Optický dátovo nelimitovaný internet s WiFi modemom v cene len za 9,90 Eur mesačne ponúka oddnes v rámci jesennej kampane spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku. Optický internet od UPC v cene mesačného paušálu 9,90 Eur s prenosovou rýchlosťou až do 25 Mbit/s ponúka zároveň emailové konto s veľkosťou poštovej schránky 5x5GB s 25 aliasmi, antivírusovú a antispamovú ochranou poštovej schránky, a ochranu počítača na celé tri mesiace bezplatne.

Záujemcovia o vyššie prenosové rýchlosti si môžu vybrať spomedzi ďalších internetových služieb, poskytujúcich sťahovanie dát s rýchlosťou až do 300 Mbit/s. Samozrejme, za výhodný mesačný paušál a bez dátových limitov. Vďaka WiFi modemu si zákazník môže užívať výhody optického internetu od UPC kdekoľvek v rámci domácnosti, na svojom PC, laptope či tablete, bez dátových obmedzení a bez obavy zo skrytých poplatkov. V rámci jesennej kampane si užívatelia môžu vybrať spomedzi nasledovných služieb:

Foto: UPC


Tri služby v jednom balíčku už za 18,90 Eur: Jesenná kampaň UPC predstavuje taktiež triple play balíčky, s ktorými si užívatelia môžu vychutnávať televízne, internetové a telefónne služby za ešte výhodnejších podmienok. Záujemcovia si môže vybrať spomedzi prehľadnej ponuky triple play balíčkov, s ktorými v cene mesačného paušálu získajú aj WiFi modem a HD set top box alebo HD rekordér! S cenou už od 18,90 Eur záujemcovia získajú triple play balíček s najvýhodnejším pomerom medzi cenou a ponukou zahrnutých služieb.

Foto: UPC


Digitálna TV v HD kvalite len za 9,90 Eur: Súčasťou jesennej kampane je tiež ponuka služieb digitálnej káblovej televízie UPC Digital, ktorú si záujemcovia môžu užívať už od 9,90 Eur mesačne. Ku každému balíčku digitálnej televízie zákazník teraz získava aj HD set top box, vďaka ktorému môže sledovať v najvyššej kvalite viac ako 150 televíznych staníc všetkých žánrov, vrátane 24 staníc v HD kvalite.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety