Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Ladislav, Ladislava

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Poliačik dal Laššákovej veľký palec, aby sa smeráci nemýlili

Autor: SITA, 12. septembra 2014 13:04
Poliačik, Laššákoá, rukavica Martin Poliačik z SaS daroval Jane Laššákovej zo Smeru hlasovaciu rukavicu. Foto: nrsr.sk/online
BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) - Hlasovaciu rukavicu, podobnú tým, aké sa používajú pri fandení na športových podujatiach, venoval v piatok pred hlasovaním poslanec za SaS Martin Poliačik predsedníčke poslaneckého klubu Smeru-SD Jane Laššákovej.

Veľká umelohmotná rukavica so zdvihnutým červeným prstom má podľa Poliačika Laššákovej slúžiť ako pomôcka pri hlasovaniach poslancov vládnej strany. "Včera ste mali problémy s hlasovaním, tak aby sa vaši poslanci nemýlili," vysvetlil Poliačik.

Odporúčame aj:

Vládny Smer zakázal ťažbu zlata kyanidovým lúhovanímLaššáková ako šéfka klubu ukazuje pri hlasovaniach poslancom Smeru-SD zdvihnutým palcom, že majú zákon podporiť a palcom smerujúcim nadol právnu normu odmietnuť. Stalo sa už, že keď Laššáková nebola v sále, poslanci Smeru-SD nevedeli, ako majú hlasovať.

Hlasovaním poslanci ukončili štvrtý deň 37. schôdze parlamentu, prerokovanie ďalších návrhov je pevne stanovené na utorok.

Video, kde Poliačik daroval hlasovaciu rukavicu, nájdete tu.Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Mal by minister vnútra Robert Kaliňák odstúpiť pre kauzu Bašternák?
Určite áno, má toho na rováši viac, nie je to len táto kauza
Mali by odísť všetci, každý z politikov má maslo na hlave
Nie. Je to jeden z najlepších ministrov, opozícia zavádza a kauzu si vymyslela
O politiku sa nezaujímam
Ďalšie ankety