Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Mikuláš

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Poliačik dal Laššákovej veľký palec, aby sa smeráci nemýlili

Autor: SITA, 12. septembra 2014 13:04
Poliačik, Laššákoá, rukavica Martin Poliačik z SaS daroval Jane Laššákovej zo Smeru hlasovaciu rukavicu. Foto: nrsr.sk/online
BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) - Hlasovaciu rukavicu, podobnú tým, aké sa používajú pri fandení na športových podujatiach, venoval v piatok pred hlasovaním poslanec za SaS Martin Poliačik predsedníčke poslaneckého klubu Smeru-SD Jane Laššákovej.

Veľká umelohmotná rukavica so zdvihnutým červeným prstom má podľa Poliačika Laššákovej slúžiť ako pomôcka pri hlasovaniach poslancov vládnej strany. "Včera ste mali problémy s hlasovaním, tak aby sa vaši poslanci nemýlili," vysvetlil Poliačik.

Odporúčame aj:

Vládny Smer zakázal ťažbu zlata kyanidovým lúhovanímLaššáková ako šéfka klubu ukazuje pri hlasovaniach poslancom Smeru-SD zdvihnutým palcom, že majú zákon podporiť a palcom smerujúcim nadol právnu normu odmietnuť. Stalo sa už, že keď Laššáková nebola v sále, poslanci Smeru-SD nevedeli, ako majú hlasovať.

Hlasovaním poslanci ukončili štvrtý deň 37. schôdze parlamentu, prerokovanie ďalších návrhov je pevne stanovené na utorok.

Video, kde Poliačik daroval hlasovaciu rukavicu, nájdete tu.Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy