Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Hilda

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Nový zlatý štandard pre ručné i automatické umývanie riadu

Autor: WBN/PR, 29. septembra 2014 16:59
Pur Gold a Somat Gold Gel Foto: Henkel
BRATISLAVA 29. septembra (WBN/PR) - Zlatý rad výrobkov na ručné a automatické umývanie riadu je poslednou inováciou firmy Henkel. Od leta nájdete na pultoch už nielen Somat GOLD tablety, ktoré získali ocenenie Najúčinnejšie tablety v SR*, ale v zlatom štandarde pokračujú aj novinky Somat Gold gél a Pur Gold. Navyše, celý zlatý rad výrobkov Pur Gold a Somat Gold Gel teraz prichádza s účinnejšou receptúrou, vďaka ktorej bude váš riad vždy dokonale čistý a bez nežiaducich pachov.

Nové gély Somat Gold od spoločnosti Henkel sú založené na účinnej receptúre, ktorá bojuje aj proti ťažko odstrániteľným zvyškom jedla. Gély sú obzvlášť účinné v boji proti škrobovým škvrnám po cestovinách, ryži alebo zemiakoch, a taktiež po jedlách s obsahom vajec, ako napr. omeleta či praženica. Na trhu sú dostupné s dvojkomorovým dávkovačom, obsahujúcim aktívne enzýmy a zásadité zložky, vďaka ktorým je riad oslnivo čistý za každých podmienok.

Nový rad produktov Somat Gold Gel je dostupný v týchto prémiových variantoch:

- Somat Gold Gel Anti-Grease si poradí s mastnými škvrnami a zdolá aj ťažko odstrániteľnú špinu, vďaka čomu je riad dokonale čistý.

- Somat Gold Gel Neutra Fresh s efektom Neutra Fresh dôkladne umýva riad a vďaka unikátnej receptúre s obsahom aktívnych neutralizačných látok zanecháva v umývačke čerstvú vôňu, ktorá má navyše silne neutralizačné účinky proti zápachu. Kvalitu produktu ocenili i odborníci. Somat Gold Gel Neutra Fresh získal certifikát od medzinárodne uznávaného parfumérskeho domu Firmenich.

Gély Somat Gold sú dostupné v troch veľkostiach, v malej (s objemom 600 ml pre 24 umývacích cyklov), veľkej (s objemom 2x600 ml pre 48 umývacích cyklov) a extra veľkej (s objemom 2x900 ml pre 72 umývacích cyklov).
Odporúčaná maloobchodná cena produktov Somat Gold Gel 600ml je 8,99€, 2x600ml 12,49€, 2x900ml 15,99€.

Saponáty Pur Gold teraz prichádzajú s novou zlatou receptúrou s dvojnásobným množstvom aktívnych látok, ktoré sa okamžite púšťajú do práce a prenikajú hlboko do nepoddajných povlakov z jedla i škrobovitých pripálenín, a tak vám šetria drahocenný čas, ktorý často strácate tým, že musíte taniere a panvice dopredu namáčať. Na odstránenie aj tých najodolnejších pripálenín zo škrobovitých jedál je tu odteraz nový Pur GOLD.

Nový rad produktov Pur Gold je dostupný v týchto variantoch:
- Pur Gold Lemon s vôňou citrusov
- Pur Gold Fresh s príjemnou, sviežou vôňou

Na pultoch je nový rad produktov Pur Gold dostupný v dvoch praktických baleniach (450 ml a 700 ml). Odporúčaná maloobchodná cena produktov Pur Gold 450ml je 1,29€, 700ml 1,79€.

(*zdroj: test nezávislého inštitútu TensioConsult, podľa IKW metódy pri 50°C, júl 2013)

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety