Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Alexander

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Nový zlatý štandard pre ručné i automatické umývanie riadu

Autor: WBN/PR, 29. septembra 2014 16:59
Pur Gold a Somat Gold Gel Foto: Henkel
BRATISLAVA 29. septembra (WBN/PR) - Zlatý rad výrobkov na ručné a automatické umývanie riadu je poslednou inováciou firmy Henkel. Od leta nájdete na pultoch už nielen Somat GOLD tablety, ktoré získali ocenenie Najúčinnejšie tablety v SR*, ale v zlatom štandarde pokračujú aj novinky Somat Gold gél a Pur Gold. Navyše, celý zlatý rad výrobkov Pur Gold a Somat Gold Gel teraz prichádza s účinnejšou receptúrou, vďaka ktorej bude váš riad vždy dokonale čistý a bez nežiaducich pachov.

Nové gély Somat Gold od spoločnosti Henkel sú založené na účinnej receptúre, ktorá bojuje aj proti ťažko odstrániteľným zvyškom jedla. Gély sú obzvlášť účinné v boji proti škrobovým škvrnám po cestovinách, ryži alebo zemiakoch, a taktiež po jedlách s obsahom vajec, ako napr. omeleta či praženica. Na trhu sú dostupné s dvojkomorovým dávkovačom, obsahujúcim aktívne enzýmy a zásadité zložky, vďaka ktorým je riad oslnivo čistý za každých podmienok.

Nový rad produktov Somat Gold Gel je dostupný v týchto prémiových variantoch:

- Somat Gold Gel Anti-Grease si poradí s mastnými škvrnami a zdolá aj ťažko odstrániteľnú špinu, vďaka čomu je riad dokonale čistý.

- Somat Gold Gel Neutra Fresh s efektom Neutra Fresh dôkladne umýva riad a vďaka unikátnej receptúre s obsahom aktívnych neutralizačných látok zanecháva v umývačke čerstvú vôňu, ktorá má navyše silne neutralizačné účinky proti zápachu. Kvalitu produktu ocenili i odborníci. Somat Gold Gel Neutra Fresh získal certifikát od medzinárodne uznávaného parfumérskeho domu Firmenich.

Gély Somat Gold sú dostupné v troch veľkostiach, v malej (s objemom 600 ml pre 24 umývacích cyklov), veľkej (s objemom 2x600 ml pre 48 umývacích cyklov) a extra veľkej (s objemom 2x900 ml pre 72 umývacích cyklov).
Odporúčaná maloobchodná cena produktov Somat Gold Gel 600ml je 8,99€, 2x600ml 12,49€, 2x900ml 15,99€.

Saponáty Pur Gold teraz prichádzajú s novou zlatou receptúrou s dvojnásobným množstvom aktívnych látok, ktoré sa okamžite púšťajú do práce a prenikajú hlboko do nepoddajných povlakov z jedla i škrobovitých pripálenín, a tak vám šetria drahocenný čas, ktorý často strácate tým, že musíte taniere a panvice dopredu namáčať. Na odstránenie aj tých najodolnejších pripálenín zo škrobovitých jedál je tu odteraz nový Pur GOLD.

Nový rad produktov Pur Gold je dostupný v týchto variantoch:
- Pur Gold Lemon s vôňou citrusov
- Pur Gold Fresh s príjemnou, sviežou vôňou

Na pultoch je nový rad produktov Pur Gold dostupný v dvoch praktických baleniach (450 ml a 700 ml). Odporúčaná maloobchodná cena produktov Pur Gold 450ml je 1,29€, 700ml 1,79€.

(*zdroj: test nezávislého inštitútu TensioConsult, podľa IKW metódy pri 50°C, júl 2013)

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety