Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Frederik, Frederika

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Súťaž Myšlienka s prípadovými štúdiami a podporou Trendu

Autor: WBN/PR, 6. októbra 2014 16:36
Foto: PEVŠ
BRATISLAVA 6. októbra (WBN/PR) - Tretí ročník súťaže pre stredoškolákov Myšlienka, organizovanej Paneurópskou vysokou školou, prichádza s viacerými inováciami. Maturanti v nej budú riešiť aktuálne problémy virtuálnej firmy, ktorou je globálna značka Chill! vyrábajúca a predávajúca trendové oblečenie pre tínedžerov (vek 14-20). Novinkou je spojenie s týždenníkom Trend, ktorý je mediálnym partnerom súťaže. Autori najlepších prípadových štúdií získajú 500 €, štipendium a ročné online predplatné Trendu.

Maturanti si vyberajú tému svojej prípadovej štúdie podľa svojho osobného zamerania. Môžu riešiť aktuálne problémy firmy Chill! z oblastí práva, ekonómie, psychológie, masmédií, či informačných technológií. Pri rozsahu prác na 2-4 normostrany bude rozhodovať schopnosť súťažiaceho jasne definovať spôsob riešenia danej situácie a zdôvodnenie aplikovaného riešenia. O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodnú odborné komisie zložené zo zástupcov príslušných fakúlt Paneurópskej vysokej školy. Najlepšia prípadová štúdia získa navyše Cenu rektora PEVŠ a s ňou aj ročné 100℅ štipendium na štúdium na vybranej fakulte Paneurópskej vysokej školy spolu s účasťou na ľubovoľnej TREND konferencii.

"V Myšlienke môžu maturanti preukázať svoje schopnosti riešiť aktuálne problémy, všeobecný prehľad a svoju flexibilitu, zasadené navyše do globálneho prostredia. A to sú presne vlastnosti, ktoré budú potrebovať nielen pri vysoškolskom štúdiu, ale i pri budúcom pôsobení v praxi. Tešíme sa na všetky práce. Víťazov slávnostne vyhlásime počas Dňa otvorených dverí na PEVŠ v sobotu 14. februára 2015. Všetci majú šancu uspieť," vyjadril sa riaditeľ odboru marketingu a vzťahov s verejnosťou Paneurópskej vysokej školy Semen Lipickiy.

Podmienky účasti
Súťaž je určená pre tohtoročných maturantov. Prípradová štúdia na riešenie aktuálnych problémov virtuálnej firmy by mala mať 2-4 strany a možno ju nahrať na priamo na webstránku súťaže www.myslienka.com, alebo zaslať na email myslienka@paneurouni.com do 15.1.2015.

Hodnotenie
Zaslané práce bude hodnotiť odborná porota zložená zo zástupcov danej fakulty Paneurópskej vysokej školy. Oficiálne vyhlásenie víťazov sa uskutoční počas Dňa otvorených dverí PEVŠ, v sobotu 14. februára 2015.

Ceny
Autori víťazných prác na jednotlivých fakultách získajú 500 €, 50 % štipendium na ročné školné na vybranej fakulte PEVŠ a ročné online predplatné týždenníka Trend. Súťažiaci, ktorí sa umiestnia na druhom mieste získajú 300 €, a na tých, ktorí sa umiestnia na treťom mieste čaká odmena 200€, Autor najlepšej práce získa navyše Cenu rektora PEVŠ – 100 % štipendium na ročné školné na výhercom vybranej fakulte PEVŠ a účasť na ľubovoľnej Trend konferencii. Okrem toho všetci účastníci súťaže, ktorí splnia podmienky účasti, získavajú zľavu 100 €, zo školného na prvý školský rok absolvovaný na PEVŠ a trojmesačné online predplatné týždenníka Trend.

Ďalšie informácie
Na webovej stránke: www.myslienka.com sú uverejnené kompletné informácie o súťaži, témach, a zároveň študenti budú môcť cez túto stránku odosielať svoje práce. Rovnako budú informácie o súťaži uverejňované na Facebook profile Paneurópskej vysokej školy, www.facebook.com/PaneuropskaVS a na Twitteri na twitter.com/PaneuropskaVS.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety