Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Zora

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Deň otvorených dverí na Paneurópskej vysokej škole

Autor: WBN/PR, 26. novembra 2014 09:28
Foto: PEVŠ
BRATISLAVA 26. novembra (WBN/PR) - Stredoškoláci si už v sobotu (29.11. 2014) od 9.30 h môžu pozrieť jednu z najmodernejších slovenských vysokých škôl naživo, stretnúť sa a podiskutovať s pedagógmi na Paneurópskej vysokej škole.

Deň otvorených dverí sa uskutoční na Fakulte práva na Tomášikovej 20 (Ružinov) a na Fakulte ekonómie a podnikania, masmédií, psychológie a informatiky na Tematínskej 10 (pri Draždiaku v Petržalke). Pre záujemcov o štúdium masmédií je pripravená prehliadka špičkovo vybaveného Mediálneho centra FM PEVŠ, ktoré ponúka jedinečný priestor na prípravu profesionálov v oblasti masmediálnej tvorby (práca s kamerou, zvukom, mastering, fotografia). PEVŠ zabezpečuje z Tematínskej zadarmo prepravu do Mediálneho centra PEVŠ na Nevädzovú 5 v Bratislave - Ružinove.

Stredoškoláci si taktiež môžu konfrontovať svoje predstavy o vysokoškolskom štúdiu prostredníctvom rozhovorov s jej aktuálnymi poslucháčmi.

Neoddeliteľnou súčasťou prehliadky priestorov sú i galérie – na Tomášikovej si môžu záujemcovia pozrieť obrazovú Galériu Silencium a na Tematínskej fotografickú Galériu K. Kállaya.

"Maturanti určite už na jeseň veľmi zvažujú, na ktorej vysokej škole pokračovať so štúdiom, aby si našli čo najlepšie uplatnenie doma i v zahraničí. Paneurópska vysoká škola je výbornou alternatívou. Okrem kvalitného vzdelania s medzinárodným presahom ponúka tiež kultúrne a športové vyžitie, čo dodáva absolventovi komplexný rozmer plnohodnotnej osobnosti. Radi by sme preto našich (veríme) budúcich študentov zoznámili so všetkým tým dobrým, čo im PEVŠ poskytuje," vyjadril sa rektor PEVŠ prof. JUDr. Ján Svák, DrSc.

Viac informácií o Dni otvorených dverí i o štúdiu na Paneurópskej vysokej škole nájdu záujemcovia na www.paneurouni.com a na https://www.facebook.com/PaneuropskaVS.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety