Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Dušan

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Deň otvorených dverí na Paneurópskej vysokej škole

Autor: WBN/PR, 26. novembra 2014 09:28
Foto: PEVŠ
BRATISLAVA 26. novembra (WBN/PR) - Stredoškoláci si už v sobotu (29.11. 2014) od 9.30 h môžu pozrieť jednu z najmodernejších slovenských vysokých škôl naživo, stretnúť sa a podiskutovať s pedagógmi na Paneurópskej vysokej škole.

Deň otvorených dverí sa uskutoční na Fakulte práva na Tomášikovej 20 (Ružinov) a na Fakulte ekonómie a podnikania, masmédií, psychológie a informatiky na Tematínskej 10 (pri Draždiaku v Petržalke). Pre záujemcov o štúdium masmédií je pripravená prehliadka špičkovo vybaveného Mediálneho centra FM PEVŠ, ktoré ponúka jedinečný priestor na prípravu profesionálov v oblasti masmediálnej tvorby (práca s kamerou, zvukom, mastering, fotografia). PEVŠ zabezpečuje z Tematínskej zadarmo prepravu do Mediálneho centra PEVŠ na Nevädzovú 5 v Bratislave - Ružinove.

Stredoškoláci si taktiež môžu konfrontovať svoje predstavy o vysokoškolskom štúdiu prostredníctvom rozhovorov s jej aktuálnymi poslucháčmi.

Neoddeliteľnou súčasťou prehliadky priestorov sú i galérie – na Tomášikovej si môžu záujemcovia pozrieť obrazovú Galériu Silencium a na Tematínskej fotografickú Galériu K. Kállaya.

"Maturanti určite už na jeseň veľmi zvažujú, na ktorej vysokej škole pokračovať so štúdiom, aby si našli čo najlepšie uplatnenie doma i v zahraničí. Paneurópska vysoká škola je výbornou alternatívou. Okrem kvalitného vzdelania s medzinárodným presahom ponúka tiež kultúrne a športové vyžitie, čo dodáva absolventovi komplexný rozmer plnohodnotnej osobnosti. Radi by sme preto našich (veríme) budúcich študentov zoznámili so všetkým tým dobrým, čo im PEVŠ poskytuje," vyjadril sa rektor PEVŠ prof. JUDr. Ján Svák, DrSc.

Viac informácií o Dni otvorených dverí i o štúdiu na Paneurópskej vysokej škole nájdu záujemcovia na www.paneurouni.com a na https://www.facebook.com/PaneuropskaVS.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom Európskej komisie, aby štáty platili pokutu 250-tisíc eur za neprijatého utečenca?
Myslím si, že Slovensko by malo pomôcť a prijať utečencov. Žiadna pokuta nám tak hroziť nebude
Je to neetické, ako môžu hodnotu človeka vyčísliť peniazmi
Nesúhlasím s prijatím utečencov a ani s pokutami, je to čisté vydieranie
Štáty EÚ nevedia, ako riešiť migračnú krízu a tento návrh to len dokazuje
Ďalšie ankety