Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Hilda

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Diaľnice a rýchlostné cesty sú zjazdné, pozor na poľadovicu

Autor: SITA, 3. decembra 2014 08:50
auto, zima Foto: Thinkstock
BRATISLAVA 3. decembra (WEBNOVINY) - Všetky sledované úseky diaľnic a rýchlostných ciest na území Slovenska sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý.

Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne mokrý. Na území severného, stredného a v západnej časti východného Slovenska sa na vozovke vyskytuje miestami čerstvý, kašovitý alebo utlačený sneh do hrúbky cca 1 - 2 cm, informuje Slovenská správa ciest.

Odporúčame:

V stredu si treba dať pozor na poľadovicu, objaví sa aj dážď

Česko paralyzuje mráz, vlaky zo Slovenska k susedom stopliHorské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je mokrý. Na vozovke priechodov Grajnár, Vernár, Súľová, Javorník, Podspády, Huty a Zbojská sa miestami vyskytuje kašovitý, resp. utlačený sneh v hrúbke cca. 1 cm. Horský priechod Vrchslatina má na vozovke zľadovatený sneh v hrúbke cca 1 cm. Horský priechod Zbojská je uzatvorený pre vozidlá nad 3,5t.

Pre nízke teploty sa na mokrých alebo vlhkých vozovkách môže vytvárať poľadovica. Na vozovke ciest I/72 Čertovica - Kráľova Lehota, II/537 Liptovský Hrádok - Podbanské a II/578 Skalka - Kremnica sa miestami vyskytuje zľadovatený sneh v hrúbke cca 2 cm. Úsek cesty I/64 Nitrianske Pravno - Fačkovské sedlo je uzatvorený pre vozidlá dlhšie ako 10 m. V okolí Štósu sa vyskytuje hmla s dohľadnosťou len do 50 m a v okolí Braniska, Štrby, Banskej Štiavnice a Švábovskej stráne do 100 m.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy