Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Kristína

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Diaľnice a rýchlostné cesty sú zjazdné, pozor na poľadovicu

Autor: SITA, 3. decembra 2014 08:50
auto, zima Foto: Thinkstock
BRATISLAVA 3. decembra (WEBNOVINY) - Všetky sledované úseky diaľnic a rýchlostných ciest na území Slovenska sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý.

Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne mokrý. Na území severného, stredného a v západnej časti východného Slovenska sa na vozovke vyskytuje miestami čerstvý, kašovitý alebo utlačený sneh do hrúbky cca 1 - 2 cm, informuje Slovenská správa ciest.

Odporúčame:

V stredu si treba dať pozor na poľadovicu, objaví sa aj dážď

Česko paralyzuje mráz, vlaky zo Slovenska k susedom stopliHorské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je mokrý. Na vozovke priechodov Grajnár, Vernár, Súľová, Javorník, Podspády, Huty a Zbojská sa miestami vyskytuje kašovitý, resp. utlačený sneh v hrúbke cca. 1 cm. Horský priechod Vrchslatina má na vozovke zľadovatený sneh v hrúbke cca 1 cm. Horský priechod Zbojská je uzatvorený pre vozidlá nad 3,5t.

Pre nízke teploty sa na mokrých alebo vlhkých vozovkách môže vytvárať poľadovica. Na vozovke ciest I/72 Čertovica - Kráľova Lehota, II/537 Liptovský Hrádok - Podbanské a II/578 Skalka - Kremnica sa miestami vyskytuje zľadovatený sneh v hrúbke cca 2 cm. Úsek cesty I/64 Nitrianske Pravno - Fačkovské sedlo je uzatvorený pre vozidlá dlhšie ako 10 m. V okolí Štósu sa vyskytuje hmla s dohľadnosťou len do 50 m a v okolí Braniska, Štrby, Banskej Štiavnice a Švábovskej stráne do 100 m.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety