Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Viktor

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Zažite vianočný Night shopping, príďte do Auparku

Autor: WBN/PR, 17. decembra 2014 13:00
Foto: Aupark
BRATISLAVA 17. decembra (WBN/PR) - Ani vy ešte nemáte nakúpené vianočné darčeky? Nevadí. Zakrúžkujte si vo vašich diároch dátum 20. december a navštívte bratislavský Aupark. Čaká vás sobotné štýlové nakupovanie, kedy tradičné otváracie hodiny neplatia. Užite si fantastické zľavy, netradičné služby a odvezte sa domov v štýlovom aute značky Hummer.

Večerné nakupovanie
Najbližšia sobota, 20. december, bude v petržalskom centre patriť nefalšovanému predvianočnému shoppingu. Korzovať po obchodoch bude možné až do 22:00 hod. a mnohé obľúbené značky obohatia nákupný maratón aj o príjemné zľavy. Vhodné darčeky pre seba i blízkych, ako aj klasický vianočný nákup, tu vybaví skutočne každý – nájdete tu všetko, od živých vianočných stromčekov, formičiek na pečenie či ozdôb až po štýlové oblečenie, alebo šperky.

Okrem originálnych služieb a bohatej ponuky centra vás v bratislavskom Auparku čaká aj rozprávkový program. Príďte si zaspievať koledy spolu s Robom Opatovským a Bratislavským chlapčenským zborom. Vianočnú atmosféru doplní tanečná skupina Extravadansa. A rozlúčte sa s cestovaním v nepohodlnom autobuse. Pri nákupe nad 100 eur vás domov odvezie komfortný Hummer. Ďalšie dni, až do 22. decembra, je tu pre vás vianočný Aupark taxík.

Dobrá rada nad zlato
Pre inšpiráciu, čo kúpiť blízkym pod stromček nezabudnite navštíviť vianočný kútik. Stačí využiť služby sympatických poradcov a váš zoznam skvelých nákupných tipov je na svete. Okrem dobrých rád vám ponúknu i osviežujúce občerstvenie a zabezpečia šarmantných shopping asistentov, ktorí vám s radosťou odnesú tašky až k vášmu autu alebo k autobusovej zastávke. Vianočný kútik je otvorený každý deň až do 22.decembra, vždy od 14:00 hod.

Teraz sa vám navyše ponúka i ďalší nákupný sprievodca, a to v rámci aplikácie Aupark – nová záložka "Gift Finder". Stačí na ňu kliknúť a zvoliť bližšie kritériá pre vyhľadávanie. Automaticky sa vám zobrazí ponuka všetkých obchodov centra, vrátane detailných informácií a fotografií. Hľadať ten správny darček môžete v rôznych kategóriách, ako napríklad: Chic a trendy, Business alebo Voľný čas.

Viac na Aupark.sk

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety