Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Ambróz

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Premiér Robert Fico po zranení achilovky objavil nový šport

Autor: SITA, 24. decembra 2014 16:59
Minister Robert Kaliňák a predseda vlády Robert Fico na Štedrý deň navštívili hasičov v Šamoríne. Pohostili ich tradičnou rybacou polievkou halászlé.
fico Premiér Robert Fico. Foto: archívne, SITA/Diana Černáková
BRATISLAVA 24. decembra (WEBNOVINY) – Premiér Robert Fico po zranení achilovky počas prezidentskej kampane zmenil šport, ktorému sa venuje.

Ako povedal v stredu pre agentúru SITA, začal veslovať, ale len na trenažéri. "Neviem, či by som mal odvahu sadnúť si do člna niekde na Dunaji," povedal s tým, že na trenažéri od jari navesloval 1600 kilometrov. Ešte aj pred Štedrou večerou sa chce venovať tomuto športu. Aj počas nasledujúcich dní Fico verí, že sa nestane nič mimoriadne a bude veľa športovať.

Obrazom: Fico s Kaliňákom na Štedrý deň navštívili hasičov


Premiér Robert Fico v stredu predpoludním ešte spolu s ministrom vnútra Robertom Kaliňákom navštívili službukonajúcich hasičov v Šamoríne. "Je to už tradícia, pretože si vždy vyberieme jednu hasičskú stanicu v okolí Bratislavy, ktorú navštívime. Tým sa chceme poďakovať všetkým, ktorí dnes musia byť v práci," povedal Fico, podľa ktorého sa podarilo za posledné roky zdvihnúť sociálny status hasičov a tiež im dať lepšie technické vybavenie. Šamorín si vybrali, pretože hasiči tu majú aj silnú dobrovoľnú zložku. "Je tu vynikajúca spolupráca medzi dobrovoľníkmi a profesionálmi, ktorá môže byť príkladom aj pre ostatné mestá a obce," povedal Kaliňák.

Hasiči oboch politikov pohostili tradičnou rybacou polievkou halászlé. Politici im zas venovali sladkosti a iné darčeky. Ako povedal premiér, niektoré však budú môcť otvoriť a pochutnať si na nich až doma. Pred pracovnými povinnosťami však musel aj on priložiť ruku k domácim povinnostiam. "Spýtam sa dva tri týždne pred Vianocami, čo treba zabezpečiť. Ozdobil som sám stromček. Zabezpečujem rybu. Všetko ostatné má na starosti manželka," povedal s tým, že všetkým občanom zaželal pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Premiér Fico a minister Kaliňák navštívili hasičov Sprava: Minister vnútra Robert Kaliňák a premiér Robert Fico počas návštevy službukonajúcich hasičov, stanice Hasičského a záchranného útvaru v Šamoríne. Šamorín, 24. december 2014. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher


Premiér Fico a minister Kaliňák navštívili hasičov Minister vnútra Robert Kaliňák (tretí zľava) a premiér Robert Fico (druhý zľava) počas návštevy službukonajúcich hasičov, stanice Hasičského a záchranného útvaru v Šamoríne. Šamorín, 24. december 2014. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy