Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Kristína

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Premiér Robert Fico po zranení achilovky objavil nový šport

Autor: SITA, 24. decembra 2014 16:59
Minister Robert Kaliňák a predseda vlády Robert Fico na Štedrý deň navštívili hasičov v Šamoríne. Pohostili ich tradičnou rybacou polievkou halászlé.
fico Premiér Robert Fico. Foto: archívne, SITA/Diana Černáková
BRATISLAVA 24. decembra (WEBNOVINY) – Premiér Robert Fico po zranení achilovky počas prezidentskej kampane zmenil šport, ktorému sa venuje.

Ako povedal v stredu pre agentúru SITA, začal veslovať, ale len na trenažéri. "Neviem, či by som mal odvahu sadnúť si do člna niekde na Dunaji," povedal s tým, že na trenažéri od jari navesloval 1600 kilometrov. Ešte aj pred Štedrou večerou sa chce venovať tomuto športu. Aj počas nasledujúcich dní Fico verí, že sa nestane nič mimoriadne a bude veľa športovať.

Obrazom: Fico s Kaliňákom na Štedrý deň navštívili hasičov


Premiér Robert Fico v stredu predpoludním ešte spolu s ministrom vnútra Robertom Kaliňákom navštívili službukonajúcich hasičov v Šamoríne. "Je to už tradícia, pretože si vždy vyberieme jednu hasičskú stanicu v okolí Bratislavy, ktorú navštívime. Tým sa chceme poďakovať všetkým, ktorí dnes musia byť v práci," povedal Fico, podľa ktorého sa podarilo za posledné roky zdvihnúť sociálny status hasičov a tiež im dať lepšie technické vybavenie. Šamorín si vybrali, pretože hasiči tu majú aj silnú dobrovoľnú zložku. "Je tu vynikajúca spolupráca medzi dobrovoľníkmi a profesionálmi, ktorá môže byť príkladom aj pre ostatné mestá a obce," povedal Kaliňák.

Hasiči oboch politikov pohostili tradičnou rybacou polievkou halászlé. Politici im zas venovali sladkosti a iné darčeky. Ako povedal premiér, niektoré však budú môcť otvoriť a pochutnať si na nich až doma. Pred pracovnými povinnosťami však musel aj on priložiť ruku k domácim povinnostiam. "Spýtam sa dva tri týždne pred Vianocami, čo treba zabezpečiť. Ozdobil som sám stromček. Zabezpečujem rybu. Všetko ostatné má na starosti manželka," povedal s tým, že všetkým občanom zaželal pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Premiér Fico a minister Kaliňák navštívili hasičov Sprava: Minister vnútra Robert Kaliňák a premiér Robert Fico počas návštevy službukonajúcich hasičov, stanice Hasičského a záchranného útvaru v Šamoríne. Šamorín, 24. december 2014. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher


Premiér Fico a minister Kaliňák navštívili hasičov Minister vnútra Robert Kaliňák (tretí zľava) a premiér Robert Fico (druhý zľava) počas návštevy službukonajúcich hasičov, stanice Hasičského a záchranného útvaru v Šamoríne. Šamorín, 24. december 2014. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety