Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Matej

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Aktuálne.sk má nové vedenie, šéfredaktorom je Richard Erdöfy

Autor: SITA, 16. januára 2015 17:02
Server Aktuálne.sk čitateľom prináša informácie o dianí doma i vo svete, články, komentáre a VIP blogy osobností slovenského spoločenského a politického života.
noviny, okuliare, úradník, pero Foto: ilustračné, shutterstock.com
BRATISLAVA 16. januára (WEBNOVINY) - Spravodajský server Aktuálne.sk má nové vedenie. Od piatka sa šéfredaktorom stáva Richard Erdöfy, ktorý na tomto poste vystriedal Jozefa Mateja.

Zástupcom šéfredaktora sa piatkom stáva Ladislav Bariak ml., ktorý na poste strieda Jakuba Fila. Agentúru SITA o tom informoval Jozef Matej. Matej a Filo podali výpoveď koncom minulého roka, písal o tom vtedy blog omediach.com.

Richard Erdöfy pôsobí v online redakcii Aktuálne.sk od leta 2008. Väčšinu svojho novinárskeho života venoval agentúrnemu spravodajstvu. Bol pri zrode oboch slovenských tlačových agentúr. V rodiacej sa TASR zakladal medzinárodnú redakciu, pôsobil ako zahraničný spravodajca a neskôr bol desať rokov šéfredaktorom TASR.

V agentúre SITA bol prvým konateľom a pôsobil v jej dozornej rade. Okrem spravodajstva si vyskúšal aj prácu v denníkoch (Práca, Plus 1 deň). Ako zástupca šéfredaktora stál aj pri začiatkoch slovenskej edície časopisu Playboy.

Ladislav Bariak ml. pôsobil v rokoch 2005 až 2006 v televízii TA3 ako asistent šéfeditora vysielania. Od roku 2006 pracuje pre Aktuálne.sk ako jeden z kľúčových redaktorov.

Aktuálne.sk vzniklo v roku 2006 ako nezávislý online denník a je súčasťou portfólia spoločnosti Centrum Holding.

Čitateľom prináša informácie o dianí doma i vo svete, články, komentáre, VIP blogy osobností slovenského spoločenského a politického života i viacero servisných služieb, ako je počasie, tv program, kurzy cudzích mien a podobne.Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety