Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Roman, Romana

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Frešovou zodpovednosťou je, aby SDKÚ uspela vo voľbách

Autor: SITA, 18. januára 2015 13:51
Predseda strany zároveň pripomenul, že bývalí zakladatelia strany v nej nechali pri jeho nástupe do vedenia dlhy. SDKÚ-DS je v súčasnosti podľa jej lídra stabilizovaná, má nové odborné vedenie.

freso Predseda strany SDKÚ-DS Pavol Frešo si myslí, že treba dať šancu tým, ktorí robiť ešte chcú. Foto: archívne, SITA/Michal Burza
BRATISLAVA 18. januára (WEBNOVINY) - Mojou zodpovednosťou a tých, ktorí v SDKÚ-DS ostali, je byť úspešný v parlamentných voľbách v roku 2016, v relácii V politike televízie TA3 to povedal v súvislosti s budúcoročnými parlamentnými voľbami predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo. Podľa Freša treba dať šancu tým, ktorí robiť ešte chcú.

Odporúčame:

Frešo považuje za chybu, že bol tvrdý pri výmene generácií

Frešo z boja nezuteká, o budúcnosti SDKÚ rozhodnú voličiPripomenul zároveň, že bývalí zakladatelia strany v nej nechali pri jeho nástupe do vedenia dlhy. Myslí si, že každý, kto z SDKÚ-DS odišiel, by sa mal venovať svojmu novému projektu. Zopakoval svoju výzvu z konca minulého roka odídencom zo strany, aby vrátili poslanecké mandáty. Ako konštatoval "to chce odvahu, to chce charakter".

SDKÚ-DS je v súčasnosti podľa jej lídra stabilizovaná, má nové odborné vedenie. Nie je to o funkciách, vzájomnej animozite, je to o tom, že chceme odborne pracovať a pripraviť nové tváre, dodal. Ak by sa SDKÚ-DS nedostala opäť do parlamentu odišiel by z vedenia. "Vždy šéfa hodnotíte podľa výsledkov, v prípade politickej strany podľa volebných výsledkov," zdôraznil. Stop by však povedali voliči a nie funkcionári strany, zdôraznil v diskusii predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety