Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Izabela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Frešovou zodpovednosťou je, aby SDKÚ uspela vo voľbách

Autor: SITA, 18. januára 2015 13:51
Predseda strany zároveň pripomenul, že bývalí zakladatelia strany v nej nechali pri jeho nástupe do vedenia dlhy. SDKÚ-DS je v súčasnosti podľa jej lídra stabilizovaná, má nové odborné vedenie.

freso Predseda strany SDKÚ-DS Pavol Frešo si myslí, že treba dať šancu tým, ktorí robiť ešte chcú. Foto: archívne, SITA/Michal Burza
BRATISLAVA 18. januára (WEBNOVINY) - Mojou zodpovednosťou a tých, ktorí v SDKÚ-DS ostali, je byť úspešný v parlamentných voľbách v roku 2016, v relácii V politike televízie TA3 to povedal v súvislosti s budúcoročnými parlamentnými voľbami predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo. Podľa Freša treba dať šancu tým, ktorí robiť ešte chcú.

Odporúčame:

Frešo považuje za chybu, že bol tvrdý pri výmene generácií

Frešo z boja nezuteká, o budúcnosti SDKÚ rozhodnú voličiPripomenul zároveň, že bývalí zakladatelia strany v nej nechali pri jeho nástupe do vedenia dlhy. Myslí si, že každý, kto z SDKÚ-DS odišiel, by sa mal venovať svojmu novému projektu. Zopakoval svoju výzvu z konca minulého roka odídencom zo strany, aby vrátili poslanecké mandáty. Ako konštatoval "to chce odvahu, to chce charakter".

SDKÚ-DS je v súčasnosti podľa jej lídra stabilizovaná, má nové odborné vedenie. Nie je to o funkciách, vzájomnej animozite, je to o tom, že chceme odborne pracovať a pripraviť nové tváre, dodal. Ak by sa SDKÚ-DS nedostala opäť do parlamentu odišiel by z vedenia. "Vždy šéfa hodnotíte podľa výsledkov, v prípade politickej strany podľa volebných výsledkov," zdôraznil. Stop by však povedali voliči a nie funkcionári strany, zdôraznil v diskusii predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy