Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Alexander

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Kotleba skončil na polícii, predvolali ho pre čierne vlajky

Autor: SITA, 1. septembra 2015 18:49
Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba sa v utorok nemohol pre výsluch na polícii zúčastniť protestného zhromaždenia jeho strany v Trnave proti utečencom.
Marian Kotleba Kotleba skončil namiesto protestu na polícii. Podrobil sa policajnému výsluchu. Foto: archívne, SITA/Robert Tappert
BRATISLAVA/ TRNAVA 1. septembra (WEBNOVINY) - Líder Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽS NS) Marián Kotleba sa nemohol zúčastniť na utorkovom mítingu, ktoré jeho strana organizovala v Trnave. Prekazilo mu to predvolanie od polície, ktoré podľa Marcela Urbana z ĽS NS dostal v utorok ráno o 8:00.

VŠETKO O UTEČENCOCHPolícia chcela, aby podal vysvetlenie k čiernym vlajkám, ktoré sa objavili v deň výročia Slovenského národného povstania, v sobotu 29. augusta na úrade Banskobystrického samosprávneho kraja. Ako na utorkovom protestnom zhromaždení v Trnave povedal Marcel Urban z Ľudovej strany Naše Slovensko, líder ich strany sa dostavil na výsluch o 14:00, podal vysvetlenie a odišiel.

Obrazom: Kotlebovci protestovali proti príchodu migrantov


To, že Kotleba bol v utorok na polícii potvrdila agentúre SITA aj banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, s tým, že podrobnejšie informácie polícia poskytne v stredu 2. augusta. Podľa Marcela Urbana sa Marián Kotleba snaží pripojiť k protestu proti príchodu imigrantov na Slovensko, ktorý sa začal v Trnave odkiaľ sa presúvajú jeho účastníci do Gabčíkova. Snahu Kotlebu pripojiť sa však podľa Urbana údajne komplikujú časté policajné kontroly po ceste.

Odporúčame:

Obrazom: Kotlebovci protestovali v Trnave proti migrantom

Na výročie SNP viseli na Kotlebovom úrade čierne zástavy

Nie kvóty sú problém, ale zastavenie migrácie, tvrdí Lajčák

Česi zadržali vo vlaku stovky migrantov, očíslovali ich

Na hraničnom priechode Čunovo zadržala polícia 26 utečencov

V Žiline zastavili poľskú dodávku, prevážala SýrčanovVzhľadom na vulgaritu a nekorektnosť mnohých príspevkov k tejto téme nie je možné k článku pridávať komentáre.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety