Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Lívia

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Sekty Hubert si cenia doma aj v zahraničí

Autor: WBN/PR, 5. októbra 2015 08:00
Foto: Hubert
BRATISLAVA 5. októbra (WBN/PR) - Až tri sekty z portfólia spoločnosti Hubert si domov priniesli výborné strieborné medaily z prestížnych medzinárodných súťaží vín AWC Vienna 2015, MUNDUS VINI 2015 a z domácej súťaže Košické slávnosti vína 2015. Hubert de Luxe, Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir a Hubert Grand blanc zaujali odbornú porotu a skvele odprezentovali kvalitu slovenských šumivých vín doma, aj v zahraničí.

Slovenská spoločnosť Hubert J.E. znovu potvrdila, že aj my na Slovensku si potrpíme na kvalitu našich sektov. Odbornú porotu na súťaži AWC Vienna 2015, ktorá degustovala spolu približne 40 000 vzoriek vín z celého sveta, zaujali hneď tri sekty z jej produkcie, ktorým udelila strieborné medaily. Hubert de Luxe a Hubert Grand blanc pravidelne oceňujú na medzinárodných súťažiach už roky, inak tomu nebolo ani na AWC Vienna, kde porotu oslovili lahodnou vyváženou chuťou a plnou vôňou. Uznanie odborníkov – degustátorov si odniesla aj tohtoročná novinka, odrodový sekt Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir.

Foto: Hubert
Medzinárodná súťaž vín AWC Vienna je jednou z najprestížnejších svojho druhu a najväčšou oficiálne uznanou súťažou vín na svete. Slávnostné odovzdávanie cien bude 25. októbra 2015, ako inak, vo Viedni.

Sekt Hubert Grand blanc bodoval aj na ďalšej prestížnej medzinárodnej súťaži, MUNDUS VINI 2015, ktorá sa konala v Nemeckom Neustadte. Celosvetovo uznávaní degustátori až z 36 krajín sveta hodnotili spomedzi 4 300 vzoriek vín a Hubert Grand blac si opäť odniesol striebro.

Nemecká vinárska súťaž MUNDUS VINI sa tento rok konala už po 17-krát. Každoročne združuje kvalifikovaných odborníkov a tie najlepšie vína.

Slovenské sekty značky Hubert zožali mimoriadny úspech aj na domácej súťaži – Košické slávnosti vína 2015. Hubert de Luxe a Hubert Grand blanc si z 8. ročníka súťaže odniesli zlaté a odrodový sekt Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de noir striebornú medailu. Košické slávnosti vína v spojení s prestížnou medzinárodnou súťažou vín sú súčasťou programu obľúbeného vinárskeho festivalu, ktorého sa každoročne zúčastňujú desiatky vystavovateľov, vinohradníkov, vinárov a distributérov vína.

Viac informácií nájdete na www.hubertsekt.sk a na www.facebook.com/S.Hubertom.mi.zivot.chuti.


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety