Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Andrej, Ondrej

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Nahnevaná Mojsejová vynadala Ghannamovej na YouTube

Autor: Rudolf Sivý, 25. januára 2012 21:35, aktualizované: 25. januára 2012 21:35
Kontroverzná slovenská podnikateľka, bývalá hviezda reality šou predsedníčka vlastnej strany Nora Mojsejová.Archívne foto SITA/Jozef Jakubčo
BRATISLAVA 25. januára (WEBNOVINY) - Nora Mojsejová, predsedníčka Strany Slobodné slovo Nory Mojsejovej, v stredu večer reagovala na svoje účinkovanie v diskusnej relácií televízie TA3 s názvom Klub 3.

Podľa Mojsejovej celú reláciu moderátorka Anna Ghannamová „potopila do tmy“.

„Mali včera (pozn. redaktora 23. januára 2012) päťnásobnú sledovanosť, ako majú obvykle a to len preto, že tam mali mňa,“ argumentovala kontroverzná podnikateľka, ktorá sa uchádza o hlasy voličov v nadchádzajúcich parlamentných voľbách.

Jednoducho chcela urobiť zo mňa totálnu p..u, ale urobila ju zo seba,“ hnevá sa Mojsejová na moderátorku. Podľa nej bolo cieľom Ghannamovej nádejnú budúcu političku strápniť a zosmiešniť, pričom predsedníčka Strany Slobodné slovo Nory Mojsejovej podľa vlastných slov dostala „tisíc mailov, kde sa ľudia chytajú za hlavy, čo to tá tam trepala“. Konfliktnou témou boli najmä sociálne dávky, príspevky pre rodičov a majetok Nory Mojsejovej.

Mojsejovú rozhnevala aj otázka Ghannamovej, prečo išla do politiky, a či motívom nebolo najmä získanie poslaneckej imunity, keďže je obvinená z dvoch závažných trestných činov. Kontroverzná politika odpovedala, že jej motiváciou bolo, aby sa ľudom na Slovensku zlepšil život.
Rožky za 60 centov

Predsedníčka Strany Slobodné slovo Nory Mojsejovej zaútočila aj na jej politického súpera, občianskeho aktivistu Jána Budaja. Podľa nej by si mal zmeniť názov strany zo Zmena zdola na „Zmena zhora,“ lebo ju kritizoval za návrh zníženia nepriamych daní.
Archívne foto SITA/Jozef Jakubčo


Mojsejová vo videoprehlásení obhajuje aj fakt, že má osem barmanov na kandidátke do volieb: „A čo, že sú tam?“, pýta sa bývala hviezda reality šou a pokračovala: "Títo barmani, ktorí sú tam, sú vzdelaní, majú vysoké školy.“ Mojsejová sa pochválila aj príhodou, keď prišla do „jedného nemenovaného hotela do Bratislavy“, tak sa s ňou všetci barmani fotili.

Svoju videoodpoveď zakončila Nora Mojsejová tradične vulgárnymi urážkami: „Rožky za 60 centov nech si ona (pozn. redaktora: moderátorka relácie Klub 3 Anna Ghannamová) strčí jeden medzi nohy a druhý nech dá tomu sfetovanému b.........i z Nitry do r..i.“

Reláciu Klub 3 si včera na TA3 pozrelo viac ako 470 000 divákov. V kategórii 12+ dosiahla relácia podiel na trhu 7,9 %, čo ju včera umiestnilo ako najlepšiu politicko-diskusnú reláciu večera, uviedla televízia TA3.

Hosťami včerajšej relácie Klub 3 boli lídri mimoparlamentných strán Nora Mojsejová (Strana slobodné slovo), Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť – naša strana), Ján Budaj (Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska) a Igor Matovič (OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti).

Pridajte sa k nám na Facebooku

Počasie
11 °C 10 °C
Západné Slovensko
7 °C 5 °C
Stredné Slovensko
8 °C 2 °C
Východné Slovensko
1 € = 27.024 CZK
Vývoj kurzu
1 € = 1.0580 USD
Vývoj kurzu
1 € = 0.7029 GBP
Vývoj kurzu
Anketa
Malo by Slovensko prijať utečencov a pomôcť im?
Určite áno, musíme byť solidárni
Váham, pretože sa bojím, aby len nezneužívali pomoc
Nie, mali by sa vrátiť odkiaľ prišli, problémov u nás je aj bez nich vyše hlavy
Nezaujímam sa o tento problém
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy