Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Eleonóra

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Poradíme Vám, čím urobíte radosť na Valentína

Autor: WBN/PR, 11. februára 2016 11:12
Exkluzívny prieskum spoločnosti Tesco pred sviatkom svätého Valentína ukázal, že sme romantickí. Najradšej darujeme a dostávame kvety, sladkosti, alebo pozvanie na romantickú večeru.

tesco logo Foto: Tesco
Bratislava, 10. februára 2016 (WBN/PR) – Sviatok zamilovaných - deň svätého Valentína každoročne oslavujeme 14. februára. Sviatok, ktorý má pôvod v anglosaských krajinách, sa už od 90-tych rokov usadil v našich kalendároch a diároch. Aktuálny prieskum* spoločnosti Tesco ukázal, že Valentína oslavuje 66% Slovákov. Najobľúbenejšími darčekmi, ktorými obdarovávame svojich najbližších je klasika – kvety, sladkosti, alebo pozvanie na romantickú večeru. Ak plánujete v nedeľu sviatok Valentína osláviť a ešte ste sa nerozhodli, čo svojej láske kúpite, ponúkame tipy na darčeky, ktorými určite urobíte radosť a nesklamú. Všetky nájdete v obchodoch Tesco.


Foto: Tesco
Kvety sú istota, ktorá nesklame
Počas celého Valentínskeho týždňa môžete v obchodoch Tesco nájsť skutočne širokú ponuku rezaných kvetov, alebo črepníkových kvetov. Všetkým dominujú typické Valentínske farby - červená a ružová. Vyberiete si z obľúbených ruží, tulipánov, ale i orchideí.


Kvety rezané, rôzne druhy
Tesco, bežná cena od 1,99 eurSladký život s čokoládou
Na Valentína si prídu na svoje praví čokoholici s bonboniérami značky Tesco finest a Lindor. Rozhodne však nešliapnete vedľa ani s pralinkami z bielej čokolády s jahodami z rady Tesco finest. Elegantné obaly exkluzívnych produktov nepotrebujú žiadne ďalšie baliace úpravy, čo možno niektorí na poslednú chvíľu ocenia.Foto: Tesco
Lindor Assorted, 200 g, Tesco, akciová cena: 4,49 eur (platí do 14. 2. 2016)Tesco finest Bonboniéra z mliečnej čokolády, 180g
Tesco, bežná cena: 5,99 eur

Foto: Tesco
Tesco Finest Pralinky z bielej čokolády, 140g
bežná cena: 8,99 euro


Foto: Tesco
Prípitok ku romantickej večeri
Láska ide cez žalúdok a k dobrému jedlu patrí čaša kvalitného vína. Ponúkame vám slovenské prívlastkové biele víno, dokonca vo zvýhodnenej cene. K nemu namiesto dezertu povie všetko Valentínske srdce z čerstvých jahôd.


Virex Exclusive Pálava, výber z hrozna, 0, 75 l
Tesco, akciová cena: 3,99 eur (platí do 23. 2. 2016)
Foto: Tesco
Jahody, Valentínske srdce
Tesco, akciová cena: 2,19 eur (platí do 16. 2. 2016)


* Prieskum spoločnosti Dunnhumby pre Tesco sa uskutočnil v januári 2016. Zúčastnilo sa ho viac ako s 1 500 respondentov.


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety