Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Viktor

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Donald Trump má na krku škandál, nechutne urážal moderátorku

Autor: SITA, 9. augusta 2015 11:07
Megyl Kellyová po Donaldovi Trumpovi chcela, aby sa pred kamerou vyjadril k svojim nelichotivým poznámkam o ženách. Miliardár ju obvinil z agresivity kvôli menštruácii.
Donald Trump Donald Trump pre nový škandál nesmie vystúpiť s prejavom na významnom konzervatívnom fóre v USA. Foto: SITA/AP
WASHINGTON 9. augusta (WEBNOVINY) - Americký miliardár Donald Trump, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu pre prezidentské voľby v USA, vyvolal nový škandál, pre ktorý nesmie vystúpiť s prejavom na významnom konzervatívnom fóre v USA.

Po štvrtkovej televíznej debate republikánskych kandidátov na prezidenta obvinil moderátorku televízie Fox News, že naňho bola zlá, pretože menštruovala. "Krv jej tiekla z očí, tiekla jej zo všadiaľ," citovala ho BBC.


Moderátorka sa opýtala na Trumpove nelichotivé poznámky o ženách

Megyl Kellyová po Trumpovi chcela, aby sa pred kamerou vyjadril k svojim nelichotivým poznámkam o ženách.

Opýtala sa ho, prečo by mali voliči voliť muža, ktorý nazýva ženy "tučnými sviňami, psami, lajdákmi a ohavnými zvieratami." Trump si zažartoval, že to povedal iba o televíznej osobnosti Rosie O'Donnellovej a dodal: "Nemám čas byť úplne politicky korektný."

Po skončení televíznej debaty sa Trump na Twitteri vyjadril o moderátorke Fox News, že "nebola veľmi dobrá ani profesionálna." Vo vysielaní televízie CNN uviedol, že "mu je ľahostajná" a potom mal tú poznámku o menštruácii.


Trumpu po škandále opustil jeho čelný politický poradca

Trumpa pre ňu vylúčili z jedného z najväčších zhromaždení amerických konzervatívnych aktivistov združených okolo blogu RedState. Šéfredaktor blogu Erick Erickson v piatok ráno povedal, že nechcel, aby bola jeho dcéra v rovnakej sále s Trumpom. Nejde o politickú korektnosť, ale o bežnú slušnosť, zdôraznil.

Miliardára Trumpa opustil po najnovšom škandále jeho čelný politický poradca v predvolebnej kampani. Trump povedal, že Rogera Stonea prepustil, ale Stone na Twitteri uviedol, že sa s Trumpom rozišiel pre jeho vyjadrenia o Kellyovej.
Už pred časom vyvolal Trump škandál výrokom, že mexickí imigranti prichádzajúci do USA sú zlodeji a násilníci.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety