Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Vladislav

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Donald Trump má na krku škandál, nechutne urážal moderátorku

Autor: SITA, 9. augusta 2015 11:07
Megyl Kellyová po Donaldovi Trumpovi chcela, aby sa pred kamerou vyjadril k svojim nelichotivým poznámkam o ženách. Miliardár ju obvinil z agresivity kvôli menštruácii.
Donald Trump Donald Trump pre nový škandál nesmie vystúpiť s prejavom na významnom konzervatívnom fóre v USA. Foto: SITA/AP
WASHINGTON 9. augusta (WEBNOVINY) - Americký miliardár Donald Trump, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu pre prezidentské voľby v USA, vyvolal nový škandál, pre ktorý nesmie vystúpiť s prejavom na významnom konzervatívnom fóre v USA.

Po štvrtkovej televíznej debate republikánskych kandidátov na prezidenta obvinil moderátorku televízie Fox News, že naňho bola zlá, pretože menštruovala. "Krv jej tiekla z očí, tiekla jej zo všadiaľ," citovala ho BBC.


Moderátorka sa opýtala na Trumpove nelichotivé poznámky o ženách

Megyl Kellyová po Trumpovi chcela, aby sa pred kamerou vyjadril k svojim nelichotivým poznámkam o ženách.

Opýtala sa ho, prečo by mali voliči voliť muža, ktorý nazýva ženy "tučnými sviňami, psami, lajdákmi a ohavnými zvieratami." Trump si zažartoval, že to povedal iba o televíznej osobnosti Rosie O'Donnellovej a dodal: "Nemám čas byť úplne politicky korektný."

Po skončení televíznej debaty sa Trump na Twitteri vyjadril o moderátorke Fox News, že "nebola veľmi dobrá ani profesionálna." Vo vysielaní televízie CNN uviedol, že "mu je ľahostajná" a potom mal tú poznámku o menštruácii.


Trumpu po škandále opustil jeho čelný politický poradca

Trumpa pre ňu vylúčili z jedného z najväčších zhromaždení amerických konzervatívnych aktivistov združených okolo blogu RedState. Šéfredaktor blogu Erick Erickson v piatok ráno povedal, že nechcel, aby bola jeho dcéra v rovnakej sále s Trumpom. Nejde o politickú korektnosť, ale o bežnú slušnosť, zdôraznil.

Miliardára Trumpa opustil po najnovšom škandále jeho čelný politický poradca v predvolebnej kampani. Trump povedal, že Rogera Stonea prepustil, ale Stone na Twitteri uviedol, že sa s Trumpom rozišiel pre jeho vyjadrenia o Kellyovej.
Už pred časom vyvolal Trump škandál výrokom, že mexickí imigranti prichádzajúci do USA sú zlodeji a násilníci.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Učitelia prešli zo štrajkovej pohotovosti do stupňovaného štrajku. Myslíte si, že oprávnene?
Áno, za svoju prácu by mali byť určite lepšie ohodnotení a aj do školstva by malo ísť viac peňazí
Štrajk nepodporujem, za ich prácu a veľa voľných dní si vyššie platy nezaslúžia
Nezaujíma ma to, mám dosť svojich starostí
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy