Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Cyprián

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Ohlasy osobností na triumf Martina Kližana v Rotterdame

Autor: SITA, 14. februára 2016 19:16
Osobnosti reagujú na úspech Kližana, ktorý vyhral turnaj ATP v holandskom Rotterdame.
Kližan Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 14. februára (WebNoviny.sk) - Ohlasy osobností na celkový triumf slovenského tenistu Martina Kližana na turnaji v holandskom Rotterdame:

Odporúčame

Skvelý Kližan vyhral turnaj ATP v RotterdameDominik Hrbatý (daviscupový rekordér SR): "Je to úžasný a plne zaslúžený výsledok. Veľmi Martinovi gratulujem! Priznávam, že na začiatku jeho spolupráce s koučom Martinom Hromecom som bol skeptický. Rád vidím, že som sa mýlil... Blahoželám im obom k výbornému začiatku sezóny. Len tak ďalej, nech sa aj v ďalších týždňoch môžeme tešiť z budúcich turnajov."

Igor Moška (generálny sekretár STZ): "Gratulujem Martinovi k fantastickému víťazstvu, skvelej hre, bojovnosti a najcennejšiemu titulu v doterajšej kariére. Po 31 rokoch pripomenul úspech Miloša Mečířa na jednom z najtradičnejších a najvýznamnejších turnajov. Je to úžasné víťazstvo pre Martina aj slovenský tenis."

Miloslav Mečíř (kapitán daviscupovej reprezentácie SR, rotterdamský šampión zo sezóny 1985):
"Veľmi sa teším, že pootáčal všetky tie zápasy a napokon dosiahol takýto pekný úspech. Som rád, že našiel formu a hernú pohodu, a prajem mu, aby to pretrvalo. Samozrejme, že som si v tejto súvislosti spomenul na ten môj niekdajší rotterdamský triumf, už som však pomaly ani nevedel, že to kedysi bolo."

Tibor Macko (prezident STZ): "Je to niečo fantastické! Celý týždeň bolo radosť pozerať sa na toho ´Kliža´. Vždy je to tak, keď sa dostane do toho svojho tranzu, teraz sa to stalo dokonca niekoľkokrát. Veľmi mu gratulujem k skvelým výkonom. Bolo úžasné, ako zvládol niektoré mečbaly súperov vo štvrťfinále aj semifinále - tie forhendy boli hrané s rýchlosťou na vytrhnutie ruky... Dúfam, že tento úspech ho naladí, a on bude pokračovať, aby naplnil ambície, ktoré deklaroval. Verím, že na to má."Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Učitelia prešli zo štrajkovej pohotovosti do stupňovaného štrajku. Myslíte si, že oprávnene?
Áno, za svoju prácu by mali byť určite lepšie ohodnotení a aj do školstva by malo ísť viac peňazí
Štrajk nepodporujem, za ich prácu a veľa voľných dní si vyššie platy nezaslúžia
Nezaujíma ma to, mám dosť svojich starostí
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy