Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Etela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Ohlasy osobností na triumf Martina Kližana v Rotterdame

Autor: SITA, 14. februára 2016 19:16
Osobnosti reagujú na úspech Kližana, ktorý vyhral turnaj ATP v holandskom Rotterdame.
Kližan Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 14. februára (WebNoviny.sk) - Ohlasy osobností na celkový triumf slovenského tenistu Martina Kližana na turnaji v holandskom Rotterdame:

Odporúčame

Skvelý Kližan vyhral turnaj ATP v RotterdameDominik Hrbatý (daviscupový rekordér SR): "Je to úžasný a plne zaslúžený výsledok. Veľmi Martinovi gratulujem! Priznávam, že na začiatku jeho spolupráce s koučom Martinom Hromecom som bol skeptický. Rád vidím, že som sa mýlil... Blahoželám im obom k výbornému začiatku sezóny. Len tak ďalej, nech sa aj v ďalších týždňoch môžeme tešiť z budúcich turnajov."

Igor Moška (generálny sekretár STZ): "Gratulujem Martinovi k fantastickému víťazstvu, skvelej hre, bojovnosti a najcennejšiemu titulu v doterajšej kariére. Po 31 rokoch pripomenul úspech Miloša Mečířa na jednom z najtradičnejších a najvýznamnejších turnajov. Je to úžasné víťazstvo pre Martina aj slovenský tenis."

Miloslav Mečíř (kapitán daviscupovej reprezentácie SR, rotterdamský šampión zo sezóny 1985):
"Veľmi sa teším, že pootáčal všetky tie zápasy a napokon dosiahol takýto pekný úspech. Som rád, že našiel formu a hernú pohodu, a prajem mu, aby to pretrvalo. Samozrejme, že som si v tejto súvislosti spomenul na ten môj niekdajší rotterdamský triumf, už som však pomaly ani nevedel, že to kedysi bolo."

Tibor Macko (prezident STZ): "Je to niečo fantastické! Celý týždeň bolo radosť pozerať sa na toho ´Kliža´. Vždy je to tak, keď sa dostane do toho svojho tranzu, teraz sa to stalo dokonca niekoľkokrát. Veľmi mu gratulujem k skvelým výkonom. Bolo úžasné, ako zvládol niektoré mečbaly súperov vo štvrťfinále aj semifinále - tie forhendy boli hrané s rýchlosťou na vytrhnutie ruky... Dúfam, že tento úspech ho naladí, a on bude pokračovať, aby naplnil ambície, ktoré deklaroval. Verím, že na to má."Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety