Dominika Cibulková skrečovala zápas vo Wu-chane

Dominika Cibulková postúpila v Tokiu do druhého kola
Slovenská tenistka Dominika Cibulková (na fotografii) postúpila do druhého kola na turnaji Pan Pacific Open v japonskom Tokiu, keď si v utorok poradila s Belgičankou Kirsten Flipkensovou za 75 minút hladko 6:1, 6:3. Foto: SITA/AP

WU-CHAN 22. septembra (WEBNOVINY) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková skrečovala súboj 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA v čínskom Wu-chane.

Turnajová dvanástka odstúpila z duelu po druhom sete. Prvý vyhrala 6:4, druhý prehrala 3:6. Cibulková si za účasť v 1. kole pripíše jeden bod do príslušného rebríčka a dostane šek na 6630 dolárov.

Podľa oficiálneho webu WTA si zranila ľavý členok. Cibulková sa následne nezapojila do súťaže štvorhry, v ktorej mala účinkovať spoločne s Belgičankou Kirsten Flipkensovou. V pondelňajšom zápase 1. kola ich nahradil domáci pár Žan Tchien, Čao-süan Jang.

Výsledky pondelkových stretnutí 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA Premier Dongfeng Motor Wuhan Open v čínskom Wu-chane:

(dotácia 2 440 070 USD, tvrdý povrch):

Madison Keysová (USA) – Dominika Cibulková (SR-12) 4:6, 6:3 – skreč, Cibulková odstúpila

Timea Bacsinszká (Švaj.) – Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:1, 7:5

Sara Erraniová (Tal.-11) – Heather Watsonová (V. Brit.) 7:5, 6:4

CoCo Vandeweghová (USA) – Annika Becková (Nem.) 6:3, 6:2