New York Knicks
Hráči New Yorku Knicks Langston Galloway (2) a Tim Hardaway Jr. (5) sledujú súboj spoluhráča Cleanthonya Earlya s basketbalistom Houstonu Kostasom Papanikolaouom počas štvrtkového zápasu NBA. New York, 8. január 2015. Foto: SITA/AP

NEW YORK 9. januára (WEBNOVINY) – Basketbalisti New Yorku Knicks prehrali štrnásty zápas v rade, vo štvrtkovom zápase NBA neuspeli s Houstonom 96:120.

Rockets vyhrali nad Knicks v jedenástom vzájomnom súboji v sérii. Tím z New Yorku je s bilanciou 5-34 najhorším v súťaži. Najlepší strelec súčasnej NBA James Harden hral iba 31 minút, vo štvrtej štvrtine už sedel iba na lavičke. Stihol však dosiahnuť 25 bodov a deväť asistencií.

Do krízy sa dostalo Toronto, prehralo štvrtý duel v sérii. Momentálne tretí tím tabuľky Východu neuspel doma ani s Charlotte (95:103). Portland si poradil s Miami 99:83.