Torres

BRATISLAVA 17. mája (WEBNOVINY) – Hokejový útočník klubu zámorskej NHL San Jose Sharks Raffi Torres dostal dištanc na zvyšok druhého kola play-off Západnej konferencie proti Los Angeles Kings za úder do hlavy Jarreta Stolla vo štvrtkovom zápase.

Tridsaťjedenročný Kanaďan si počínal nedovolene v druhej tretine utorňajšieho prvého stretnutia série (2:0). Rodák z Toronta dostal v dueli za svoj prehrešok trest na dve minúty. Stoll po Torresovom zásahu nedohral zápas, neobjavil sa v nasledujúci deň na tréningu a vo štvrtok nenastúpil na druhý duel.

Ľavý krídelník je známy svojou nečistou hrou, vlani ako hráč Phoenix Coyotes vyfasoval 25-zápasový dištanc neskôr zredukovaný na 21 stretnutí za likvidačný zákrok na slovenského útočníka Chicaga Mariána Hossu v prvom kole play-off Západnej konferencie.