Vstupenky na zápas Slovana v Prahe sa budú predávať na meno

ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha
Výtržnosti fanúšikov počas zápasu Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a Spartou Praha, pre ktoré musel hlavný rozhodca Martin Strömbergsson v 42. minúte zápas prerušiť. Niekoľko chuligánov z tábora hostí prelomilo ochrannú bariéru a agresívne sa vrútilo do sektora s priaznivcami domáceho klubu. Vzduchom lietali vytrhnuté sedačky, dymovnice i delobuchy. Po pár minútach vbehli medzi nespratníkov ťažkoodenci. Bratislava, 23. októbra 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) – Cena vstupenky do sektoru hostí na budúcotýždňový futbalový zápas Sparta Praha – Slovan Bratislava v I-skupine Európskej ligy je 17 eur. Informuje o tom oficiálny web „belasých“.

Z dôvodu rizikovosti zápasu je predaj vstupeniek podmienený vyplnením formulára fanúšika. Preto odporúčame vytlačiť si formulár doma a prísť na pokladňu štadióna už s vyplneným (formulár bude dostupný aj na pokladnici). Fanúšik môže zakúpiť aj viacero vstupeniek, avšak ku každej musí byť vyplnený formulár fanúšika. Na každej vstupenke bude uvedené meno a priezvisko, na základe ktorého bude fanúšikovi umožnený vstup do sektora hostí na štadióne. Preto upozorňujeme fanúšikov, aby pred vstupom na štadión mali pri sebe preukaz totožnosti, ktorý bude slúžiť na overenie mena a priezviska uvedeného na vstupenke,“ uvádza sa na www.skslovan.com.

Minulotýždňový prvý vzájomný duel týchto dvoch súperov na Pasienkoch vyhrali hostia 3:0. Stretnutie však narušili výtržnosti priaznivcov a rozhodca ho krátko pred koncom prvého polčasu na 40 minút prerušil. Oba kluby dostali od disciplinárnej komisie Európskej futbalovej únie (UEFA) mastné pokuty.

Slovan ako usporiadateľ musí zaplatiť 50-tisíc, Sparta, ktorej fanúšikovia začali s výtržnosťami, má trest 80-tisíc eur. Odvetný zápas na Letnej sa uskutoční vo štvrtok 6. novembra o 21.05 h.

Obrazom: Slovan prehral so Spartou 0:3, derby poznačili výtržnosti

Predaj vstupeniek do Prahy bude prebiehať na Pasienkoch nasledovne:

Nedeľa 2. novembra: od 15.00 h do 19.00 (pred zápasom s Košicami a počas neho) v pokladni č. 3 štadióna

Pondelok 3. novembra: od 14.00 do 19.00 v pokladni č. 3 štadióna

Utorok 4. novembra: od 14.00 do 19.00 v pokladni č. 3 štadióna

Streda 5. novembra: od 14.00 do 19.00 v pokladni č. 3 štadióna