Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Bohdana

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Žena tvrdí, že tento recept ju zachránil pred rakovinou

Autor: Veronika Danišová, 15. februára 2016 13:03
Keď človek trpí kvôli chorobe, urobí čokoľvek, len aby sa z toho dostal. A táto žena je toho príkladom.
Žena tvrdí, že tento recept ju zachránil pred rakovinou Kto nevyskúša, nevie. Foto: pixabay.com


BRATISLAVA 15. februára (WEBNOVINY) - Žena, ktorej meno zostáva neznáme pre verejnosť, žije v Bosne a Hercegovine. Túži pomáhať ostatným a tak zdieľala recept, ktorý jej zachránil život. Ona sa rozhodla pomáhať ostatným pacientom na celom svete, ktorí bojujú s touto chorobou.

Bola jej diagnostikovaná rakovina endokrinného typu a jej stav zašiel do štádia, kedy mala stráviť 3 týždne v nemocnici pripojená k špeciálnym prístrojom. Ako povedala, tento liek jej pomohol prežiť bez chirurgického zákroku alebo chemoterapie. Liek je jednoduchý na prípravu a všetko, čo potrebujete, je zázvor a med. Táto bosnianska žena tvrdí, že tento recept je jediná vec, ktorá jej pomohla vyhrať boj proti rakovine.

Tu je recept :

Dva veľké korene zázvoru ošúpte a nastrúhajte alebo pokrájajte na malé kúsky. Pridajte pol kilogramu medu. Udržujte liek v pohári a užívajte 4 lyžičky počas dňa. Čo by ste mali mať na pamäti je, že nikdy nesmiete používať kovovú lyžičku a vždy používajte plastovú alebo keramickú.

Rakovina je veľmi ťažká a závažná choroba a tak s istotou povedať, že tento liek pomôže každému, nemôže nikto. No keď už je to na zlej ceste, nič nebráni v tom, aby to človek vyskúšal. A možno by bolo dobré s užívaním začať hneď na začiatku vzniku choroby a predísť zbytočným ťažkostiam. Preto, ak budete vedieť o niekom, kto to bude potrebovať, určite je toto dobrý tip, s ktorým môžete niekomu zachrániť život.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety