Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Marína

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Žena tvrdí, že tento recept ju zachránil pred rakovinou

Autor: Veronika Danišová, 15. februára 2016 13:03
Keď človek trpí kvôli chorobe, urobí čokoľvek, len aby sa z toho dostal. A táto žena je toho príkladom.
Žena tvrdí, že tento recept ju zachránil pred rakovinou Kto nevyskúša, nevie. Foto: pixabay.com


BRATISLAVA 15. februára (WEBNOVINY) - Žena, ktorej meno zostáva neznáme pre verejnosť, žije v Bosne a Hercegovine. Túži pomáhať ostatným a tak zdieľala recept, ktorý jej zachránil život. Ona sa rozhodla pomáhať ostatným pacientom na celom svete, ktorí bojujú s touto chorobou.

Bola jej diagnostikovaná rakovina endokrinného typu a jej stav zašiel do štádia, kedy mala stráviť 3 týždne v nemocnici pripojená k špeciálnym prístrojom. Ako povedala, tento liek jej pomohol prežiť bez chirurgického zákroku alebo chemoterapie. Liek je jednoduchý na prípravu a všetko, čo potrebujete, je zázvor a med. Táto bosnianska žena tvrdí, že tento recept je jediná vec, ktorá jej pomohla vyhrať boj proti rakovine.

Tu je recept :

Dva veľké korene zázvoru ošúpte a nastrúhajte alebo pokrájajte na malé kúsky. Pridajte pol kilogramu medu. Udržujte liek v pohári a užívajte 4 lyžičky počas dňa. Čo by ste mali mať na pamäti je, že nikdy nesmiete používať kovovú lyžičku a vždy používajte plastovú alebo keramickú.

Rakovina je veľmi ťažká a závažná choroba a tak s istotou povedať, že tento liek pomôže každému, nemôže nikto. No keď už je to na zlej ceste, nič nebráni v tom, aby to človek vyskúšal. A možno by bolo dobré s užívaním začať hneď na začiatku vzniku choroby a predísť zbytočným ťažkostiam. Preto, ak budete vedieť o niekom, kto to bude potrebovať, určite je toto dobrý tip, s ktorým môžete niekomu zachrániť život.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy