Upozornenie!
Stránka sa pravdepodobne nezobrazila správne.
Váš internetový prehliadač má vypnutý JavaScript. Aby ste mohli naplno využívať všetky funkcie portálu Webnoviny.sk, prosím, zapnite si JavaScript v nastaveniach Vášho prehliadača.

Akej farby chcete mať Webnoviny.sk?













V Liptovskom Mikuláši explodovala propán-butánová fľaša


Autor: SITA, 25. januára 2012 12:24

Výbuch plynu z propán-butánovej fľaše spôsobil požiar, ktorého škoda bola odhadnutá na 200-tisíc eur.
Ilustračné foto SITA/Martin Medňanský
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 25. januára (WEBNOVINY) - V pohostinskom zariadení neďaleko centra na Revolučnej ulici v Liptovskom Mikuláši vybuchla propán-butánová fľaša.

Pre agentúru SITA to uviedol operačný dôstojník Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Liptovskom Mikuláši Roman Ferianc.

"Vybuchol plyn z propán-butánovej fľaše. Na mieste zásahu sme mali dve vozidlá. Následkom výbuchu vznikol požiar, ktorý sme zlikvidovali," konštatoval.

Udalosť hasičom ohlásili krátko po 10:00. Žiadne osoby neboli zranené, na mieste je polícia. "Príčiny požiaru sú predmetom vyšetrovania. Škoda bola odhadnutá na 200-tisíc eur," dodal Ferianc. V Liptovskom Mikuláši ide v tomto mesiaci už o druhý výbuch propán-butánovej fľaše, k tomu predchádzajúcemu došlo 17. januára v tamojšom obchodnom centre.


Kľúčové slová


 


Počet obyvateľov: 73 373
Rozloha: 1 341 km2
Mestá v okrese: Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok


 
4 °C 11 °C Západné Slovensko
2 °C 8 °C Stredné Slovensko
-1 °C 5 °C Východné Slovensko
25.172 CZK Vývoj »
0.8442 GBP Vývoj »
1.323 USD Vývoj »
 
« »
 
Najnovšie správy z rubriky do e-mailu:

Zaujímajú Vás správy z kategórie Liptovský Mikuláš? Chcete ich dostávať zadarmo e-mailom?

Vyberte si čas:
Dizajn súhrnu: