10-jadrový procesor a 2 GB RAM? HTC One A9

HTC One, mobil
@OnLeaks

O HTC One A9 sa poriadne klebetí. Nový telefón, prichádzajúci z dielne taiwanského výrobcu, má také skvelé vlastnosti a parametre, že je to pre niektorých trochu podozrivé. :-)

Klebetník @OnLeaks natrafil na niekoľko „superčistých“ obrázkov HTC One A9 a podelil sa o ne s ľuďmi tam vonku. Čo na nich vidno? Makety zariadenia, o ktorom sa v súčasnosti pomerne dosť hovorí. Dané obrázky síce nie sú priekopnícke v tom, že by priniesli nové informácie alebo priblížili konštrukčné a dizajnové prvky nového zariadenia, je však isté, že ide o doteraz najlepší pohľad na HTC One A9.

Táto konkrétna verzia nesie logo AT&T, ktoré naznačuje zrejmý vzťah k nosiču. Všetko ostatné vyzerá podľa predpokladov. HTC One A9 disponuje uhladeným dizajnom, ktorý je aktuálne ikonický pre výrobcove mobilné telefóny. Má čítačku odtlačkov prsta pod obrazovkou a tiež slot na SD kartu.

HTC One, mobil
Foto: SITA/Tomáš Somr

Najaktuálnejšie klebety týkajúce sa špecifikácií mobilu vypúšťa bloger Evan Blass, ktorý tvrdí, že telefón bude mať procesor Snapdragon 617 a päťpalcový 1080p displej, 2-gigovú RAM, 16-gigovú vnútornú pamäť, 13-megapixelovú zadnú kameru, 4-ultrapixelový predný fotoaparát a 2150 mAh batériu.

Keďže ide zatiaľ iba o klebety, istý vo veci ich pravdivosti si nemôže byť nikto z nás. Napriek tomu je podľa všetkého jasné, že tento telefón bude poriadne výkonný. Viac informácií by sa malo objaviť už čoskoro, keďže telefón je už ohlásený. Zatiaľ sa môžeme „vytešovať“ aspoň z jeho obrázkov a nádejať sa, že informácie, ktoré presiakli, sú pravdivé.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom