10 úžasných domov celebrít, ktoré by ste milovali ako svoje vlastné

Domy celebrit.jpg

Ako naše povolanie ovplyvňuje náš vkus a to, čo sa nám páči? Možno sa budete čudovať, ale niekedy vo veľkej miere. Príkladom sú i nasledujúce domovy slávnych celebrít. Čo by ste hovorili na takéto bývanie?

Rihanna a jej dom v Beverly Hills

Rezidencia Ri-Ri sa nachádza na kopci v meste Beverly Hills. Ak sa na dom pozeráte zďaleka, môže sa vám sídlo zdať ako oáza v púšti. Azúrová voda v bazéne a lehátka vedľa neho navodzujú atmosféru letoviska.

Rihanna.jpg
Rihanna 2.jpg

Rihanna má tiež domov v Barbadose

Okrem spomínanej rezidencie v Beverly Hills vlastní známa speváčka priam rozprávkovú vilu i vo svojej rodnej krajine. Ani tento dom, čo sa týka pohodlia, nijak nezaostáva za predchádzajúcim bývaním.

Rihanna barbados.jpg
Rihanna barbados 2.jpg

Lady Gaga a jej dom v Miami

Dom Lady Gaga stojí pri oceáne. Zvonku vôbec nevyzerá, že patrí kontroverznej speváčke, ktorá je zvyknutá šokovať. Vnútro domu pripomína zábavné centrum – nájdete tu mini kino, bowlingovú dráhu a veľa inej zábavy.

Lady gaga.jpg
Lady gaga 2.jpg

Dom Julie Roberts na Havaji

Keď Julia Roberts hľadala bývanie, objavila dva domy, ktoré sú oba s nádherným výhľadom na pláž. Tieto nehnuteľnosti kúpila a prerobila ich. Herečka je aktívna ochranárka životného prostredia a tieto princípy zaviedla do vlastného domu: strecha domu je pokrytá recyklovanou bridlicou a podlaha ekologicky šetrným bambusom. K dispozícii je aj tenisový kurt, ktorý sa nachádza na pozemku vedľa domov.

Dom julie robertsovej na havaji.jpg
Dom julie robertsovej na havaji 1.jpg

John Travolta a jeho dom na Floride

John Travolta je veľký fanúšik lietadiel a všetkého, čo súvisí s lietaním. Z vtáčej perspektívy jeho dom pripomína terminál letiska. Taxiway na pozemku je umiestnený tak, že je možné riadiť lietadlo priamo do domu.

John travolta na floride.jpg
John travolta na floride 1.jpg

Nicolas Cage a jeho dom v Los Angeles

Nicolas Cage je fanúšik nielen komiksov, ale aj architektov. Zbiera staré domy. Zatiaľ jeho zbierka je dosť skromná: len 3 domy. Ale okrem autentických domov, herec tiež kupuje štýlové domy, ktoré pripomínajú dávne obydlia.

Nicolas cage a jeho dom v los angeles.jpg
Nicolas cage dom.jpg

 Sídlo Mela Gibsona v Greenwich

Rezidencia Mela Gibsona vyzerá rovnako ako stredoveké panstvo. Herec a režisér je veľkým fanúšikom histórie. To možno vidieť nielen vo filmoch a jeho rolách, ale aj v dizajne jeho domu.

Mel gibson.jpg
Mel gibson dom.jpg

Dom Beyoncé a Jay-Z v New Orleans

Dom tohto slávneho páru vyzerá celkom obyčajne. Priestranné a pohodlné izby, ktoré nie sú zaťažené zbytočným nábytkom. Presne tak ako v iných domoch. Až kým sa nespýtate, koľko stála napríklad len jedna stolička.

Beyonce a jay z.jpg
Beyonce a jay z dom.jpg

Dom Garyho Oldmana v Los Angeles

Gary Oldman má vynikajúci vkus. Jeho dom vyzerá zvonku ako záhrada, ale zvnútra je všetko zariadené v klasickom štýle s barokovými prvkami.

Dom garyho oldmana.jpg
Dom garyho oldmana 2.jpg

Naomi Campbell  a jej „Eye of Horus“ ekodom na ostrove Kleopatra, Turecko

Neuveriteľný dom známej topmodelky sa nachádza pri Stredozemnom mori na ostrove Kleopatra v Turecku. Z vtáčej perspektívy vyzerá štruktúra ako oko egyptského boha Horusa. Ekonomický dom je navrhnutý tak, aby šetril čo najviac energie.

Naomi cambel.jpg
Naomi campbel.jpg

www.brightside.me

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe John TravoltaJulia RobertsLady GagaNaomi CampbellNicolas Cage