28. ročník Art Film Festu spustil predpredaj cinepassov

Ts_art_film_fest_kunsthalle.jpg
Foto: Art Film Fest

Medzinárodný filmový festival Art Film Fest ponúkne aj v programe svojho 28. ročníka nabitý program, plný kvalitných svetových i domácich filmov. Uskutoční sa v dňoch 23. – 27. júna 2021 v Košiciach, už teraz si však môžu filmoví fanúšikovia zakúpiť v predpredaji festivalový cinepass za zvýhodnenú cenu.

Cinepass je voľnou permanentkou, oprávňujúcou na vstup na všetky verejné predstavenia festivalu. Okrem toho, že ušetrí čas, ktorý by návštevníci strávili kúpou jednorazových vstupeniek, má ešte niekoľko ďalších výhod. Zrejme najvýraznejšou z nich je možnosť rezervácie  miesta v kinosále. Každý držiteľ či držiteľka cinepassu môže mať na svojom konte naraz 3 aktívne rezervácie, ktoré si môže počas festivalu priebežne dopĺňať. Ak sa do kina dostaví včas, nestane sa, že by mu miesto v sále na vybranom filme obsadil niekto, kto sa dostaví skôr. Mimoriadne výhodná je takáto možnosť najmä tento rok, kedy miesta v kinosále musia byť obmedzené podľa platných opatrení.

V online predpredaji sú viaceré druhy zvýhodnených cinepassov – okrem klasických permanentiek sú to aj cinepassy pre študentov, seniorov či cinepassy pre kratší pobyt, pokrývajúce 3 festivalové dni podľa vlastného výberu. Cinepassy pre ZŤP osoby a pre členov filmových klubov budú v predaji len na mieste konania festivalu.

Viac informácií o kúpe cinepassov aj jednorazových vstupov nájdete na www.artfilmfest.sk v sekcii Vstupenky, prípadne priamo na portáli www.cinepass.sk/aff.

Ts_predpredaj_art_film_fest.jpg
Foto: Art Film Fest

Organizátor: ART FILM FEST s.r.o.

Spoluorganizátori: Mesto Košice, K13 – Košické kultúrne centrá, ART FILM FEST, n.o., BLAZON, s.r.o., LGM, s.r.o.
Festival sa koná pod záštitou ministerky kultúry Slovenskej republiky
Festival finančne podporil: Audiovizuálny fond
Festival je realizovaný s finančnou podporou Košického samosprávneho kraja z programu Terra Incognita
Hlavní reklamní partneri: Východoslovenská energetika, dodávateľ Zelenej energie; DEMI šport plus, CODES CREATIVE;
Oficiálne autá: autoVALAS; Oficiálny hotel: Hotel Yasmin;
Reklamní partneri: U. S. Steel Košice, SLOVNAFT, Promiseo, ANTIK Telecom, Kino Úsmev, Edisonline;
Oficiálni dodávatelia: BARZZUZ, Kaviareň Slávia, NOV, ZEBRA, Romerquelle, DOMOS SLOVAKIA;

Hlavní mediálni partneri: TV JOJ, Kinosála, JOJ Cinema, Zoznam TV;
Mediálni partneri: Film Europe, Rádio Expres, Rádio Košice, SME, Korzár, Forbes, Slovenka, webnoviny.sk, Kamdomesta, Bigmedia, HomeMedia Production, Film.sk, Košice City Guide, Noizz, Diva.sk, MOJAkultúra, ONline Bardejov;
Partneri: Magna PT, CPK Slovakia, Taper, Casablanca Cafe, Autocont, TeleDom, KPK Reklama, TelekomCLOUD, DELTA OnLine, Fakulta elektrotechniky a informatiky TUKE, Filozofická fakulta UPJŠ, MIHYRING

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom