3 najlepšie formy online zábavy, vďaka ktorým môžete i zarobiť

Man celebrating victory after making bets at bookmaker website
Foto: Getty Images

Internet ponúka veľké množstvo možností, ako sa zabaviť. Čo tak spojiť príjemné s užitočným a skúsiť si aj popri online zábave privyrobiť? Máme pre vás niekoľko výborných tipov.

Dnešná doba je úžasná v tom, že už nemusíte takmer nikam chodiť a aj napriek tomu môžete zažiť vzrušujúce chvíle plné napätia ako v Las Vegas, či sa vynikajúco zabaviť na tvorbe krátkych videí a za krátky čas získať neuveriteľný počet followerov. Existuje online zábava, vďaka ktorej si navyše  môžete vylepšiť váš finančný rozpočet. Tu je niekoľko inšpirácií.

Zahrajte si online kasínové hry zadarmo

Zažiť z pohodlia domova tú pravú vzrušujúcu atmosféru ako v Las Vegas? Aj to už je dnes možné. Pokiaľ hľadáte maximálnu online zábavu, potom nehľadajte nič iné, než online kasínové hry.  V súčasnosti je na výber veľké množstvo online kasín. Treba si však zvoliť spoľahlivé. Napríklad  JackpotCity online kasíno je zabehnutá a rešpektovaná stránka, ktorá ponúka obrovský výber z viac ako 400 vzrušujúcich kasínových hier. Skvelá hrateľnosť, veľkorysé bonusy a nepretržitá herná akcia. Skutočné peniaze je možné získať už pri samotnej registrácii. Vstupný bonus na tejto stránke predstavuje 1 600 eur. Nezáleží, či preferujete online automaty, ruletu alebo blackjack, JackpotCity online kasíno uspokojí každú túžbu po pravej online zábave zadarmo. JackpotCity tiež ponúka pokerové a videopokerové hry, rovnako ako iné stolové, kartové a zvláštne hry, ako je bakarát, bingo, kocky, keno a stieracie losy.

Užite si nespútanú zábavu s aplikáciou TikTok

Najnovší digitálny trend – aplikácia TikTok uzrela svetlo sveta v roku 2016 v Číne a odvtedy jej popularita rastie závratnou rýchlosťou. Vytlačila do úzadia dokonca i Facebook či Instagram. Vyzerá to dokonca tak, že TikTok bude nástupcom Snapchatu. TikTok sa stal v roku 2018 najsťahovanejšou apkou v Amerike a to aj vďaka množstve zábavy, ktorú tu môžete zažiť. Či už pri pozeraní krátkych videí alebo pri ich samotnej tvorbe.  Používatelia TikToku totiž nielen zdielajú, ale aj nahrávajú krátke videá, ktoré môžu upraviť v samotnej aplikácii a pridať zadarmo hudbu.  Za veľmi krátky čas tu získate neuveriteľný počet followerov.

Zatipujte si v online stávkovej kancelárii

Možnosť zažiť vzrušenie či zábavu a zároveň vyhrať peniaze ponúkajú okrem online kasín i online stávkové kancelárie.  V súčasnosti je veľmi veľa stránok, kde sa dá stávkovať a zažiť tak vzrušenie z hry. Staviť môžete takmer na čokoľvek. Čo sa týka športov, vedie jednoznačne futbal. Ale zatipovať sa dá i na športové výsledky športov ako box, kriket, rugby, basketbal, baseball, americký, austrálsky a kanadský futbal, cyklistika a iné. Vsadiť si môžete tiež na menej tradičné športy ako šípky, surfovanie a snooker. Okrem športových výsledkov je možné tiež tipovať novinky  zo sveta zábavy, financií či politiky.  Najnovšími trendmi sú špeciálne stávky, ako napríklad stávky na meno dieťaťa kráľovskej rodiny alebo koniec sveta.

190092

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom