6 byliniek, ktoré prirodzene zabíjajú črevné parazity

Prirodny prostriedok na parazity.jpg

Parazity sú častejšie, než by sa dalo očakávať. V skutočnosti až 85% ľudí môže mať parazity. I keď nie všetky predstavujú bezprostredné riziko pre zdravie, môžu však spôsobiť komplikácie. Takže bez ďalších okolkov, poďme sa pozrieť na čistiace byliny a produkty z rastlín, ktoré vám pomôžu očistiť sa od všetkých parazitov.

Cesnak

Táto rastlina má neuveriteľné účinky. Dokáže vás zbaviť parazitov a vyčistiť vaše telo od všetkých vírusov alebo baktérií, ktoré môžu zhoršiť vaše zdravie. Pomáha zbaviť sa ťažkých kovov v organizme. 

Garlic 1374329_640.jpg

Klinček

Táto bylina zabíja parazity a tiež eliminuje vajíčka, ktoré môžu zostať v črevách po zbavení sa parazitickými červami. Najvhodnejšie je, ak klinček skombinujete s cesnakom a inými podobnými bylinkami.

Klinček, korenie,
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-pile-cloves-on-wood-background/482990905/popup?sq=clove/f=CPIHVX/s=DynamicRank

Oregáno

Bylinka, ktorá dokáže obnoviť bakteriálne prostredie v črevách, takže sa môžete zbaviť parazitov a dokonca aj rakoviny. Oregáno má mnoho antioxidantov, ktoré ničia voľné radikáli. Stačí pridať na pizzu, ktorej navyše zlepšíte tak chuť.

Oregáno, bylinky, korenie, oregano
Wooden Spoon with shredded Oregano (close-up shot) www.thinkstockphotos.com

Palina

Rastlina, ktorá tiež pomôže v boji proti črevným parazitom a zbaviť sa žalúdočných ťažkostí. Pozor však, palina by mala byť konzumovaná s mierou.

Estragon, palina, bylinky, burina
Wild grass on a blurred background of garden plots. Limited depth field. Estragon. www.thinkstockphotos.com

Tymián

Táto konkrétna bylinka funguje tak, že zamedzí množeniu rôznych parazitov, ktoré sa môžu objaviť vo vašich črevách a stimuluje týmus, ktorý pomáha posilňovať imunitný systém. Tymián sa pridáva do jedla ako korenie, alebo môžete piť z neho čaj.

Tymián, bylinky, rastlina, korenie
fresh thyme on wooden table www.thinkstockphotos.com

Vlašské orechy

Pre čistenie tela od parazitov budete potrebovať iba zelené šupky z orechov. Používa sa hlavne na zabíjanie parazitov, rovnako ako na liečbu plesní, s ktorými sa môžete tiež stretnúť.

škrupiny, vlašské orechy
Walnuts on wooden table www.thinkstockphotos.com
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom