8 hviezd, ktoré zomreli predčasne a za záhadných okolností

Celebrity 1.jpg

Myslíme si, že majú všetko a často opak je pravdou. Tu je niekoľko príkladov slávnych osobností, ktoré prišli o to najcennejšie, či už pod tlakom slávy, udalostí, alebo jednoducho neboli v správny čas na správnom mieste.

Natalie Wood

Rusko-americká herečka, ktorá zomrela vo veku 43 rokov. Do roku 2012 sa predpokladalo, že sa utopila nešťastnou náhodou. Potom sa však vyšetrovanie kvôli viacerým nejasnostiam obnovilo a jej prípad je stále nevyriešený.  Herečka bola vydatá za herca Roberta Wagnera a jej smrť zostáva záhadou.

WOOD WAGNER
Natalie Wood a jej manžel, Robert Wagner SITA/AP

Anissa Jones

Detská hviezda, ktorú zabila sláva. Jones sa ako osemročná preslávila úlohou Buffy v situačnej komédii Family Affair. Zomrelaako osemnásťročná na predávkovanie drogami.

Anissa jones.jpg

Phil Hartman

Osobnosť milovaná fanúšikmi a priateľmi. Nikto neveril, že jeho život ukončí tragédia. Štyridsaťdeväťročného Hartmana zastrelila počas spánku jeho žena Brynn. O niekoľko hodín neskôr spáchala samovraždu.  K tomuto činu ju vraj doviedlo užívanie drog a psychické problémy, s ktorými dlhší čas bojovala.

Phil hartman.jpg

Michael Jackson

Smrť legendárneho Michaela Jacksona bola rovnaká ako jeho život. Plná rozporov a vnútorných kríz. Zomrel za záhadných okolností na predávkovanie liekmi, ktoré mu predpisoval jeho osobný lekár.

Michael jackson
Zosnulý americký spevák Michael Jacskon. Foto: SITA/AP

Carl Switzer

Preslávil sa ako dieťa vo filme Our gangJehosmrť je bizarný príbeh, v ktorom ide o 50 dolárovú odmenu za strateného poľovného psa. Switzera zastrelil Moses „Bud“ Stiltz počas boja o peniaze. Mal len 31.

Lucerna switzer.jpg

Heath Ledger

Zomrel vo veku 28 rokov. Príčinou smrti bola nevhodná kombinácia liekov na predpis. Táto smrteľná dávka viedla k zástave srdca. Vyšetrovanie vylúčilo zavinenie cudzej osoby, aj keď klebety tvrdili niečo iné.

Heath Ledger
SITA/AP

Sonny Bono

Utrpel smrteľné zranenia počas lyžovačky v blízkosti South Lake Tahoe v Kalifornii. Spolu s manželkou Cher tvorili populárne spevácke duo, kým vo veku 62 rokov jeho život neukončilo toto nešťastie.

Sonny bono.jpg

Jan Tříska

A najnovšie herecký svet prišiel aj českého herca Jana Třísku. V noci na pondelok podľahol zraneniam, ktoré utrpel v sobotu po páde do Vltavy z pražského Karlovho mosta. Podľa niektorých svedkov herec z mosta spadol, hasiči naopak tvrdia, že skočil. Polícia okolnosti vyšetruje.

Jan Tříska
Český herec Jan Tříska. Foto: archívne, Michal Krumphanzl/CTK via AP.

www.faceofmalawi.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jan TřískaMichael JacksonNatalie Wood