8 šikovných a praktických nápadov, ako využiť plávajúce penové slíže

Foto.jpg

Penové slíže na plávanie sú naozaj veľmi ľahko dostupné. A pozrite sa, prečo nie je na škodu ich mať zopár aj doma. Takto sa dajú šikovne využiť.

1. Občerstvenie pri vode

Zoberte si väčšiu plastovú misku. Penový slíž rozstrihajte na potrebne dlhé kúsky a prevlečte cez ne šnúru. Takto ich pripevnite okolo plastovej misky. Do misky naukladajte obľúbené nápoje a môžete ich mať vždy poruke, kľudne aj v bazéne.

Napad1.jpg

2. Pohodlný pomocník do vody

Chcete zrelaxovať kludne vo vode, no nafukovačka nie je po ruke? Vyrobte si niečo podobné. Potrebovať budete len známu modrú igelitovú tašku a penový slíž. Postupujte ako na videu a vyrobíte si pohodlné sedadlo do vody.

Befunky collage.jpg

3. Sušiak na bielizeň

Poznáte ten pocit, keď si zavesíte na sušiak svoje obľúbené tričko a po vysušení je akoby „prehnuté“ napoly? Nabudúce tomu predídete tým, že na sušiak pripevníte penový slíž a tričko vysušíte na ňom.

Susiak.jpg

4. Dvere

Ak nechcete, aby vaše dvere búchali, pripevnite na ne penový slíž. Okrem toho, že prestanú búchať, predídete tak aj privretiu prstov do dverí.

Dvere.jpg

5. Topánky

Ženy si zvyknú na zimu kupovať aj vysoké čižmy. Aby boli krásne rovné a nepadali do strán, vyplňte ich penovými slížmi.

Topanky.jpg

6. Poháre

Super spôsob, ako zavesiť poháre na víno alebo šampanské, je použiť penový slíž. Stačí ho len narezať v dostatočnej vzdialenosti od seba a uložiť poháre.

Pohare.jpg

7. Fľaša

Preniesť fľašu je niekedy nebezpečné. Ak ju nechcete v taške rozbiť, alebo inak poškodiť, obtočte okolo nej narezaný penový slíž.

Flasa.jpg

8. Prírodné wc

Vyrobiť si prírodné wc môžete pomocou vedra, na ktoré dookola pripevníte penový slíž. Na držiak vedra upevnite toaletný papier a je to.

Vedro.jpg

Video

Toto video vám pomôže ešte viac. Pre lepšiu predstavivosť si pozrite, ako na to.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie WBN