98% susedov projektu Rinzle spokojných s bývaním v Rači!

Bez názvu
Foto: Rinzle

BRATISLAVA 20. mája (WBN/PR) – Spoločnosť Corwin Capital zrealizovala výskum spokojnosti s bývaním obyvateľov obytného komplexu Vineyards, ktorý priamo susedí s práve vznikajúcim bytovým projektom Rinzle, v Bratislave – Rači, na Kadnárovej ulici.

Až 98% respondentov potvrdilo, že sú s bývaním v tejto lokalite spokojný, 47% je dokonca veľmi spokojných,

94% hovorí, že túto lokalitu považuje za bezpečnú,

58% respondentov vyjadrilo spokojnosť s vybavenosťou mestskej časti , s jej infraštruktúrou,

77% vyjadrilo spokojnosť s dostupnosťou MHD, s dopravou autom vyjadrilo spokojnosť 45% opýtaných,

98% obyvateľov by odporučilo bývanie v tejto lokalite svojej rodine a svojim známym.

Prieskum bol zrealizovaný 26.3.2013 u obyvateľov bytových domov č.95, č.97 a č.99 na Kadnárovej ulici, zo 112 bytov odpovedalo 77 respondentov.

Projekt Rinzle bude pripravený pre nových obyvateľov už začiatkom roka 2014. Staviteľ Corwin Capital si dal záležať a novým majiteľom chce ponúknuť nielen pojem, ale taktiež realitu kvalitného bývania a zdravého životného štýlu, ktorý spája príjemné prírodné s užitočným mestským. Komplex sa nachádza priamo na úpätí

Malých Karpát a ponúka komfortných 89 jedno- až štvorizbových bytov v modernom prevedení s možnosťou vlastnej individualizácie bytu z rôznych farebných kombinácií podlahových krytín, keramických obkladov a dlažieb.

Devízou projektu Rinzle je samotná mestská časť Rača. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, dostupné športoviská, školy, škôlky, banky, poštu, lekáreň, wellness, kúpalisko ako aj dobré dopravné napojenie.

Samotný bytový projekt tvoria dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami. Majiteľom bytov bude k dispozícii podzemné podlažie s 36 garážovými státiami a 78 vonkajších státí. Bytové domy sú stavebne realizované s ohľadom na energetickú úspornosť a zohľadňujú aktuálne potreby budúcich bývajúcich v množstve detailov ako sú napríklad širšie a väčšie výťahové dvere, možnosť pripojenia TV a internetu u viacerých operátorov, kvalitné prevedenie spoločných priestorov, úprava okolia, nízke prevádzkové náklady a pod..

Záujmom staviteľa je zodpovedne budovať do budúcna príjemné susedské a priateľské vzťahy, takže sa snaží zohľadniť aj oprávnené záujmy okolitých obyvateľov a dávať priestor pre ich podnety počas výstavby.

V blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené „Predajné miesto”, kde záujemcovia môžu získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy a financovania, dohodnúť a zrealizovať prehliadku priamo na stavbe.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom