AAA AUTO poskytuje SFZ autá v hodnote viac ako milión eur

AAA AUTO poskytuje do užívania SFZ autá v hodnote viac ako milión eur

Prvé kľúčiky si prebral prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik, ktorý bude jazdiť v automobile Kia Sorento. Odovzdal mu ich regionálny manažér AAA AUTO Pavol Chmura. „Naša spoločnosť neustále rastie ako v zmysle počtu pobočiek, tak i čo sa týka počtu predaných vozidiel. Spolupráca so slovenským futbalom je logickým vyústením nášho pôsobenia na Slovensku. Ide o historicky prvý prípad spolupráce predajcu ojazdených automobilov s reprezentáciou Slovenskej republiky, čo ďalej dokumentuje silnú pozíciu AAA AUTO na tunajšom trhu,“ komentoval spoluprácu Chmura a pridal i prianie, „nech sa Vám v aute dobre jazdí.“

„Dnešný deň je dôkazom, že to, čo sme deklarovali pred mesiacom, sa stáva skutočnosťou. A som presvedčený, že spolupráca SFZ a AAA AUTO ako lídrov vo svojich oblastiach prinesie úžitok obom stranám,” komentoval na tlačovej konferencii pred zápasmi so Slovisnkom a Škótskom za účasti trénera národného týmu Jána Kozáka odovzdanie kľúčikov Kováčik.

Vozidlá sa odovzdávajú postupne v troch vlnách. V prvej si SFZ preberalo 16 automobilov značky Kia Ceed a Kia Sorento. „Slovenská reprezentácia tak môže začať autá využívať už pred sobotným zápasom v Slovinsku a utorkovým v Trnave so Škótskom. Hráčom prajem do zápasov mnoho síl a premenených šancí,“ pripomína najbližšie futbalové akcie Chmura.

Jednotlivé autá, ktoré SFZ postupne preberá budú ako strednej tak i vyššej strednej a vyššej triedy. Celková hodnota vozidiel, zapožičaných spoločnosťou AAA AUTO pod značkou Mototechna SFZ, dosahuje 1 125 000 €. K obmene áut príde vždy po niekoľkých mesiacoch.

Autá sú poskytované prostredníctvom značky Mototechna, ktorá od svojho vzniku uspokojila takmer 5000 zákazníkov preferujúcich kvalitné minimálne užívané vozidlá do 24 mesiacov veku a 40 000 najazdených kilometrov.

Autá z Mototechny charakterizuje nízky vek, malý počet najazdených kilometrov, cena o 30-40% nižšia ako pri  nových vozidlách, výber z mnohých značiek, možnosť okamžitej kúpy a ideálna konfigurácia. Predaje pod touto značkou neustále rastú, v tomto roku zaznamenala navýšenie o 7,5 %. Pomáha tomu i zavedenie nového úveru Bumerang, ktorý garantuje spätnú odkupnú cenu automobilu. Úver je modernejším a flexibilnejším variantom úveru s poslednou navýšenou splátkou. Spoločnosť AAA AUTO ponúka financovanie zánovných vozidiel pod značkou Mototechna s rokom výroby 2015 a 2016, na 24 až 48 mesiacov, s akontáciou od 10 % a s atraktívnou mesačnou splátkou. Záleží tak len na zákazníkovi, ktorý variant si v okamihu splatenia Bumerangu zvolí – či úhradu poslednej navýšenej splátky, odkúpenie vozidla za garantovanú odkupnú cenu s možnosťou výmeny za novšie auto, alebo prefinancovanie poslednej splátky ďalším úverom. Autá je možné si zaobstarať tiež na klasický úver, ktorý pre vozy z Mototechny zabezpečujú renomované finančné inštitúcie ako Home Credit, Cofidis, sAutoleasing SK a QuatroCar.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján Kováčik
Firmy a inštitúcie AAA AutoSFZ Slovenský futbalový zväz