AC Miláno v prvom semifinále Coppa Italia neudržalo tesný náskok, za Juventus vyrovnal Ronaldo (video)

Cristiano Ronaldo, AC Miláno, Juventus, Coppa Italia

V úvodnom súboji semifinále talianskej futbalovej pohárovej súťaže Coppa Italia medzi AC Miláno a Juventusom Turín sa zrodila remíza 1:1.

Domáci „rossoneri“ viedli od 61. minúty po presnom zásahu Anteho Rebiča, ale už o desať minút neskôr opustil ihrisko Theo Hernández po druhej žltej karte a Milánčana v oslabení neudržali tesný náskok.

O víťazstvo ich pripravil Cristiano Ronaldo premenenou penaltou v úvode nadstaveného času druhého dejstva. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Inter Miláno a SSC Neapol. Ich prvý vzájomný duel sa skončil lepšie pre hráčov spod Vezuvu, ktorí v stredu triumfovali 1:0.