Adam Levine zverejnil lyric video k singlu Lost Stars

Adam Levine
Adam Levine si vo filme Love song zahral po boku hviezd ako James Corden, Mark Ruffalo či Keira Knightley. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. júla (WEBNOVINY) – Americký hudobník Adam Levine, známy najmä ako líder kapely Maroon 5, zverejnil lyric video k piesni Lost Stars. Skladba pochádza z filmu Love song (2013), v ktorom sa 35-ročný rodák z Los Angeles predstavil po boku hercov a herečiek ako James Corden, Mark Ruffalo, Keira Knightley či Hailee Steinfeld. Práve zábery z tejto snímky spevák použil aj pri tvorbe videa.

Film Love song začali slovenské kiná premietať 3. júla. O scenár a réžiu diela sa postaral John Carney, ktorý stál aj za snímkou Once (2006).

Video: Adam Levine – Lost Stars (Lyric Video)

Adam Levine sa preslávil ako frontman spomínanej skupiny Maroon 5, no od roku 2011 ho verejnosť pozná aj ako porotcu a mentora v súťaži The Voice. S Maroon 5 vydal zatiaľ štyri štúdiové albumy: Songs About Jane (2002), It Won’t Be Soon Before Long (2007), Hands All Over (2010) a Overexposed (2012), pričom všetky sa dostali do prvej desiatky britského i amerického albumového rebríčka.

Na konte majú hity ako This Love, Harder To Breathe, She Will Be Loved, If I Never See Your Face Again (feat. Rihanna), Makes Me Wonder, One More Night alebo Moves Like Jagger (feat. Christina Aguilera). Skupina získala okrem iného tri ceny Grammy. V septembri by mali vydať piatu štúdiovku s názvom V.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adam LevineJames CordenKeira Knightley