Ako prežiť v mužskom svete: Madonna nakrúti film o svojom živote

Madonna.jpg
Zdroj: Madonnin Twitter

Americká speváčka a herečka Madonna bude režírovať vlastný životopisný film. Na scenári zatiaľ nepomenovanej snímky spolupracuje so 62-ročnou interpretkou aj držiteľka Oscara Diablo Cody.

Dej sa bude zaoberať vzostupom speváčky z newyorských klubov na svetové pódiá. „Vďaka hudbe som išla ďalej a vďaka umeniu som prežila,“ uviedla na margo filmu Madonna.

Na Instagrame tiež prezradila, že si zaspomína na časy, keď sa okolo nej pohybovali umelci ako Andy Warhol alebo Jean-Michel Basquiat a tiež na nakrúcanie muzikálu Evita (1996). „Film bude o tom, ako som sa snažila prežiť v mužskom svete,“ vyhlásila.

Madonna svoj život pripodobnila jazde na horskej dráhe. “Chcem priblížiť tú neuveriteľnú cestu, na ktorú ma život vzal ako umelkyňu, hudobníčku, tanečnicu a ľudskú bytosť, ktorá sa snaží presadiť v tomto svete,“ dodala.

Madonna Louise Ciccone patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. Vydala 14 štúdioviek a režírovala filmy Špina a múdrosť (2008) a W.E. (2011). Na konte má napríklad sedem cien Grammy a od roku 2008 je členkou Rock’n’rollovej siene slávy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andy WarholDiablo CodyJean-Michel BasquiatMadonna