Ako sa zbaviť bolesti chrbta

Bez názvu
Foto: Spinalis

BRATISLAVA 21. novembra (WBN/PR) – Bolesti chrbta. Problém, s ktorým sa stretávajú tisíce ľudí rôzneho veku po celom svete. To znamená, že sa s ním v živote stretne väčšina z nás. Často sa bolesti stanú chronickými, neznesiteľnými. V niektorých prípadoch prichádzame k názoru, že náš chrbát je už nevyliečiteľný, že sa problémov s ním už nikdy nezbavíme.

Naše zúfalstvo tak často sprevádza užívanie nezmyselného množstva liekov, ktoré nepomáhajú buď vôbec alebo len dočasne. V takom prípade je ale nevyhnutné ich dávkovanie postupne navyšovať a nakoniec nám nezostane nič iné ako sa živiť liekmi proti bolesti alebo nájsť iné alternatívne riešenie, najlepšie také, ktoré účinkuje rýchlo, kvalitne a trvale. Pre tento prípad je tu celkom nové riešenie – zdravotné stoličky Spinalis.

Spinalis je stolička, ktorá napomáha navrátiť chrbtu jeho zdravie, sedenie na nej odbúrava trvale bolesti a zlepšuje celkovú stavbu chrbtice a svalstva. Stolička Spinalis imituje sedenie na lopte, ktoré je pre správne sedenie a udržanie zdravej kondície chrbtového svalstva veľmi príhodné.

Sedenie na zdravotných stoličkách Spinalis preukázateľne lieči a pomáha. Sami sa môžete presvedčiť o takmer zázračných účinkoch zdravého sedenia.

Bez názvu
Foto: Spinalis

Vhodná stolička je jeden z najdôležitejších faktorov správneho sedenia, teda držanie chrbta, prevencia bolesti svalov, chrbtice a chrbta celkove. Pokiaľ máte s bolesťami chrbta alebo s nesprávnym sedením či nesprávnou stoličkou problémy, sú pre vás stoličky Spinalis tou pravou vecou, ktorú by ste si mali zaobstarať.

Spinalis dokáže telo udržať neustále v najvhodnejšej polohe, ktorú by sme si pri sedení pri PC mohli zvoliť, a teda sedením na nej predchádzame problémom s nevhodným sedením spojeným.

Tento takmer revolučný kúsok nábytku je vhodný do kancelárie i do domácnosti, má moderný design a nezaberie žiadne mimoriadne miesto. Svojím vzhľadom zapadne do akéhokoľvek interiéru, spestrí jeho vzhľad a hlavne bude neustále napomáhať vášmu zdraviu. Spinalis oceníte hlavne v prípade, že máte sedavé zamestnanie, alebo trávite veľa času doma pri počítači, z čoho vás trápia bolesti chrbta, krčnej chrbtice, popr. iných častí tela. Stuhnutý chrbát vás už nemusí trápiť, stačí svojmu sedeniu navrátiť zdravie a to jednoduchým krokom.

Stolička Spinalis sa dá jednoducho zohnať na webe www.spinalis-stolicky.sk, odporúča ju mnoho lekárov liečiacich bolesti chrbta a problémy s nesprávnym sedením, spôsobujúcim často i vážne zdravotné problémy a choroby. Je možné kúpiť ju aj v detskej verzii, taktiež v rôznych prevedeniach a farbách.

Sedením na tejto zdravotnej stoličke spojíte príjemné s užitočným. Získate krásnu kancelársku stoličku a zároveň – a to predovšetkým – budete trvalo napomáhať svojmu zdraviu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom