Ako vybrať správny strih a typ pánskych nohavíc a byť trendy pre túto sezónu?

Streetwear apparel jeans men and women crossing road in city
Foto: Answear

Nohavice sú zaručene neodmysliteľným kúskom šatníka každého pána. Využívame ich každý deň, či už do práce, na voľný čas alebo aj na športové aktivity ako aj na turistiku. Strih a typ nohavíc zohráva dôležitú úlohu. A to hlavne preto, že dokáže každú postavu buď pekne zdôrazniť a vyzdvihnúť to čo by sme chceli, aby bolo vyzdvihnuté a zakrylo to, čo by sme chceli, aby nebolo vidno.

Pri tejto otázke si treba zároveň položiť ešte ďalšie otázky? Kam chcem nohavice nosiť? Na akú príležitosť nohavice potrebujem? A až potom sa môžem rozhodnúť a vybrať si ten správy typ nohavíc. Ak ste ešte fanúšikom trendy vecí a sledujete čo sa deje vo svete módy, radi by sme vám predstavili nové trendy kúsky, ktoré dokážete využiť pri viacerých príležitostiach. Svet módy ide stále vpred, a to čo bolo kedysi nemusí platiť aj dnes. Viete o čom hovoríme? Ak nie radi vám to už prezradíme. Ide o teplákové nohavice. Hľadáte nejakú inšpiráciu radi vám pomôžeme, ako si vybrať správne pánske tepláky. Možno si hneď predstavíte klasické tepláky, ktoré nosíme väčšinou v domácom prostredí. Ale my by sme vám chceli predstaviť novú, modernejšiu variantu tohto typu oblečenia. Tepláky už nemusia byť to, čo boli kedysi. Dnes prichádzajú teplákové nohavice na trh v rôznych trendy podobách, farbách a variáciách. Teplákové nohavice okrem toho, že sú nepochybne trendy, majú aj mnoho výhod ako napríklad to, že sú pohodlné. Dokážete v nich stráviť aj celé dni. Hodia sa ku každému typu postavy.

Stylish guy in the gym is training on the treadmill. Healthy Lifestyle.
Foto: Answear

Ako si mám vybrať nohavice podľa svojej výšky?

Strih a nepochybne dĺžku nohavíc, by ste nemali nikdy podceňovať. Ak ste o čosi vyšší, tak môžete zvoliť variantu nohavíc, ktoré maj kratší strih, prípadne nejaký patent na konci. Nohavice môžete doplniť napríklad aj vysokými teniskami, ktoré vďaka kratšiemu strihu nohavíc pekne vyniknú. Ak je vaša postava nižšia odporúčame vybrať si nohavice, ktoré vám siahajú po členky. V prípade, ak by ste si vybrali kratšie nohavice mohlo by sa stať, že budete vyzerať ešte o čosi nižšie, a to by nebolo práve najlepšie. Nohavice môžete doplniť či už elegantnou alebo športovou obuvou a k tomu si obliecť nejaké pánske bundy alebo kabáty.

Ako byť trendy a zároveň byť vhodne oblečený?

Ak ste hľadali odpoveď na otázku, ako sa obliecť na rôzne príležitosti a zároveň byť trendy ste na správnom mieste. Spoločenské udalosti môžu alebo nemusia byť pre každého z nás miestom, kde sa cítime pohodlne. Tieto udalosti sú pre nás a v našich životoch dôležité, a preto výber správneho a pohodlného oblečenia na takéto udalosti je dôležitý a mal by byť aj dôsledne premyslený. Myslite na to, že oblečenie robí človeka. Vyberte si nohavice, ktoré vyzerajú elegantne. Dbajte aj na výber materiálu, z akého sú nohavice vyrobené. Niektoré materiály môžu pôsobiť lacno a veľmi pokrčene. Vaše telo sa môže dokonca v nohaviciach vyrobených z takého materiálu nepríjemne potiť. Vyberajte si prírodné materiály, ktoré sú predovšetkým príjemné na vašu pokožku. Ak hľadáte niečo naozaj trendy na svoje si prídete na nasledujúcej stránke https://answear.sk/ A čo dodať na záver, nohavice si predsa kupujete aj na dlhšie obdobie, a preto by ste výber nemali podceňovať. Premyslite si, aký typ postavy máte, ale nezabúdajte aj na, že nohavice by sa vám mali aj páčiť.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Answear