Amandu Bynes zavreli na 72 hodín na psychiatriu

Americká herečka Amanda Bynes
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. júla (WEBNOVINY) – Americkú herečku Amandu Bynes v pondelok v noci hospitalizovali na psychiatrickom oddelení po tom, čo na príjazdovej ceste istej Bonnie Braaten v kalifornskom meste Thousand Oaks založila oheň, pričom so sebou mala aj kanister s benzínom.

K incidentu došlo neďaleko domu rodičov herečky, ktorá je rodáčkou z Thousand Oaks.

Dvadsaťsedemročnú problematickú herečku poslali na 72-hodinový nedobrovoľný pobyt v nemocnici policajti, ktorí usúdili, že predstavuje nebezpečenstvo pre seba alebo iných.

Rovnaký pobyt absolvovala v roku 2008 aj speváčka Britney Spears.

Ak sa jej stav po uplynutí spomínaných 72 hodín nezlepší, čakajú ju až dva týždne psychologickej terapie. Herečkin otec Richard Bynes pre portál TMZ.com vyhlásil, že odmieta zaplatiť za škody, ktoré jeho dcéra na pozemku spomínanej Braaten spôsobila, nakoľko je to Amandina zodpovednosť.

Obrazom: Americká herečka Amanda Bynes

Rozpráva sa s rôznymi predmetmi

Amanda Bynes, ktorá je známa z filmov ako Nenapraviteľný klamár (2002), Po čom dievča túži (2003), Stroskotaná láska (2005), Super náhradník (2006), Snehulienka to má v paži (2007), Hairspray (2007) či Easy A (2010), má v ostatnom období početné problémy so zákonmi.

Navyše sa podľa viacerých svedkov správa veľmi zvláštne, rozpráva sa s rôznymi predmetmi alebo máva bezdôvodné hysterické záchvaty smiechu.

Samé obvinenia na krku

Bynes zatkli v apríli 2012 za šoférovanie pod vplyvom omamných látok. Už o niekoľko dní neskôr údajne spôsobila dopravnú nehodu a ušla z miesta činu.

Ďalšiu autonehodu spôsobila v auguste, pričom aj vtedy ušla z miesta incidentu. Za tieto skutky dostala trojročnú podmienku.

Tento rok v máji ju zas zatkli po tom, čo z okna 36. poschodia vyhodila vodnú fajku. Do jej manhattanského bytu prišli policajti po tom, ako niekto nahlásil, že na chodbe fajčí marihuanu.

Nasledujúcu noc strávila vo väzbe. Momentálne je obvinená z nezákonnej držby marihuany a tiež z ohrozenia z nedbanlivosti a pokusu manipulovať s dôkazmi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Amanda BynesBritney Spears