Amber Riley poprela svoj odchod zo seriálu Glee

Amber Riley
Americká herečka Amber Riley Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 11. mája (WEBNOVINY) – Americká herečka Amber Riley vyvrátila správy o tom, že odchádza zo seriálu Glee (2009). Podľa jej slov verejnosť nesprávne pochopila jej odkaz na Twitteri, kde napísala: „Amber Riley to zabalila! Práve som ukončila kapitolu svojho života. Bude mi chýbať celá rodina Glee, ktorú som videla každý deň! Ale teším sa na potrebnú a zaslúženú letnú dovolenku! Škola sa končí, Glee deti, poďme sa hrať!“

Podľa nej to však neznamená, že si svoju úlohu Mercedes Jones nezopakuje. „Nepotvrdila som, že odchádzam zo šou. Len som povedala, že mi bude chýbať trieda a každodenné trávenie času s ostatnými hercami,“ vysvetlila, čo chcela povedať svojím tweetom.

Dvadsaťšesťročná Riley je predstaviteľkou jednej z postáv, ktoré v aktuálnej tretej sérii ukončia štúdium na William McKinley High School. Tvorcovia seriálu divákov ubezpečili, že to automaticky neznamená odchod všetkých protagonistov, ktorým sa končí škola.

Amber Riley je spolu s Leou Michele, Jane Lynch, Corym Monteithom, Chrisom Colferom, Diannou Agron, Jaymou Mays či Matthewom Morrisonom jednou z hlavných hviezd úspešného muzikálového seriálu.

V rámci nakrúcania prespievala slávne skladby ako Respect, Hate on Me, And I Am Telling You I’m Not Going, Beautiful, I Look to You, Ain’t No Way či All I Want for Christmas Is You.

Tri dni po smrti Whitney Houston práve jej zverili skladbu I Will Always Love You, ktorej promptné doplnenie do scenára bolo poctou zosnulej speváčke. V súčasnosti pracuje na svojom debutovom albume.

Informácie zverejnila webstránka www.aceshowbiz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Amber RileyJane LynchWhitney Houston