Amber Riley to v seriáli Glee zabalila

Amber Riley
Amber Riley Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. mája (WEBNOVINY) – Americká herečka Amber Riley si po skončení aktuálnej tretej série úspešného seriálu Glee (2009) nezopakuje svoju úlohu Mercedes Jones.

Prezradila to na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. „Amber Riley to zabalila! Práve som ukončila kapitolu svojho života. Bude mi chýbať celá rodina Glee, ktorú som videla každý deň! Teraz mám tak veľa bratov a sestier :). Ale teším sa na potrebnú a zaslúženú letnú dovolenku! Škola sa končí, Glee, deti, poďme sa hrať!“ napísala.

Dvadsaťšesťročná Riley je predstaviteľkou jednej z postáv, ktoré v tejto sérii ukončia štúdium na William McKinley High School. Tvorcovia seriálu divákov ubezpečili, že to automaticky neznamená odchod všetkých protagonistov, ktorým sa končí škola.

Dianna Agron, ktorá stvárňuje Quinn Fabray, však na Twitteri tiež naznačila možnosť, že seriál opustí. „Neviem, čo ma čaká, ale viem, čo znamená deň ako tento. Štyri roky lásky, svetla a podpory. Hercom, štábu, tvorcom a vám všetkým, ktorí ste nám celý ten čas prejavovali lásku – nedokážeme sa vám dostatočne poďakovať,“ vyjadrila sa.

https://www.youtube.com/watch?v=_kZO6smypHw

Amber Riley je spolu s Leou Michele, Jane Lynch, Corym Monteithom, Chrisom Colferom, Diannou Agron, Jaymou Mays či Matthewom Morrisonom jednou z hlavných hviezd úspešného muzikálového seriálu. V rámci nakrúcania prespievala slávne skladby ako Respect, Hate on Me, And I Am Telling You I’m Not Going, Beautiful, I Look to You, Ain’t No Way či All I Want for Christmas Is You.

Tri dni po smrti Whitney Houston práve jej zverili skladbu I Will Always Love You, ktorej promptné doplnenie do scenára bolo poctou zosnulej speváčke. V súčasnosti popri nakrúcaní pracuje na svojom debutovom albume.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Amber RileyJane LynchWhitney Houston