Amber Riley zo seriálu Glee skolabovala na červenom koberci

Bez názvu
Foto: SITA

BRATISLAVA 2. mája (WEBNOVINY) – Americká herečka Amber Riley, známa ako Mercedes Jones zo seriálu Glee (2009), v utorok skolabovala na červenom koberci.

Stalo sa tak pred panelovou diskusiou v americkej Akadémii televíznych umení a vied. Počas jedného z interview omdlela a spadla na zem. Dôvodom boli podľa slov 26-ročnej herečky blesky fotoaparátov.

Hej, decká, som v poriadku. Trochu sa mi zatočila hlava zo všetkých tých bleskov fotoaparátov. Možno si myslíte, že už by som mala byť zvyknutá, no na červenom koberci som stále amatér. Ďakujem vám všetkým za záujem a krásne želania,“ napísala hviezda na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Amber Riley je spolu s Leou Michele, Jane Lynch, Chrisom Colferom, Jaymou Mays či Matthewom Morrisonom jednou z hlavných hviezd úspešného muzikálového seriálu Glee. V rámci nakrúcania prespievala slávne skladby ako Respect, Hate on Me, And I Am Telling You I’m Not Going, Beautiful, I Look to You, Ain’t No Way či All I Want for Christmas Is You.

Tri dni po smrti Whitney Houston práve jej zverili skladbu I Will Always Love You, ktorej promptné doplnenie do scenára bolo poctou zosnulej speváčke. V súčasnosti popri nakrúcaní pracuje na svojom debutovom albume.

Informácie zverejnila webová stránka FemaleFirst.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Amber RileyJane LynchWhitney Houston