Americká herečka Meagan Good možno stvárni Whitney Houston

Meagan good
Americká herečka Meagan Good. Foto: SITA/AP Danny Moloshok

BRATISLAVA 28. decembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Meagan Good možno stvárni hlavnú postavu v biografickej snímke o zosnulej speváčke Whitney Houston.

Tridsaťdvaročná herečka prezradila, že sa s Houston rozprávala o možnosti nakrútiť film o jej živote ešte pred tým, ako zomrela. Na snímke bude spolupracovať aj Clive Davis. O réžiu by sa rád postaral Tyler Perry.

Whitney Houston, ktorá si fanúšikov získala aj hitmi I Will Always Love You, Greatest Love of All, Saving All My Love for You či I Wanna Dance with Somebody, našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie.

Obrazom: Americká herečka Meagan Good

Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky.

Zostala po nej dcéra Bobbi Kristina, ktorej otcom je speváčkin exmanžel – spevák Bobby Brown. Po speváčkinej smrti sa o hlavnú postavu v biografickej snímke zaujímali aj Rihanna, Jennifer Hudson či Jordin Sparks.

Obrazom: Posledná rozlúčka s Whitney Houston

Meagan Good účinkovala v snímkach ako A zbav nás Evy (2003), Choď alebo zomri (2003), Venom (2005), Hlboko v gangu (2006), Saw 5 (2008) alebo Mysli ako on (2012).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.thewrap.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownJennifer HudsonWhitney Houston