Amrop chce zabehnúť pre deti v núdzi najmenej 125 km

Foto: Amrop

BRATISLAVA 3. septembra (WBN/PR) – V prvú septembrovú nedeľu (6. septembra) slovenský Amrop pobeží deťom na pomoc. Líderská poradenská spoločnosť opäť aktívne podporuje jedno z nosných športovo-rodinných podujatí Linky detskej istoty, n. o. – beh 21 km pre deti. Už po šiesty raz oslovuje partnerov, klientov a širokú verejnosť a pod hlavičkou Firmy deťom. ĎAKUJEME! ich spája pre dobrú vec.

K známej iniciatíve Amropu sa môže pridať každý – jednotlivec, oddelenie či celá firma vrátane menej trénovaných bežcov a rodinných príslušníkov. Hlavným behom podujatia je polmaratón, avšak pobeží sa aj na tratiach s dĺžkou 7 km a 3 km. Štvrtou kategóriou je Rodinný beh určený pre rodičov a deti.

Pre kolektívy je výzvou spoločne zabehnúť čo najviac kilometrov a získať titul a cenu Amropu v súťaži tímov. Keďže rok 2015 je rokom osláv nášho 25. výročia, ambíciou nášho tímu je tento rok zvýšiť počet členov a zabehnúť spolu 125 km. Okrem toho sa dobrovoľníckymi aktivitami zapojíme do prípravy a organizácie podujatia,“ povedal Mario Fondati, partner v Amrope a koordinátor iniciatívy Firmy deťom. ĎAKUJEME!

Beh 21 km pre deti má najmä charitatívny rozmer – všetky peniaze získané zo štartovného alebo z darov budú priamo použité na činnosť Linky detskej istoty, n. o., ktorá prostredníctvom anonymnej a bezplatnej linky číslo 116 111 alebo linky pre nezvestné deti číslo 116 000 pomáha deťom v núdzi pri ochrane a presadzovaní ich záujmov a práv.

Na beh sa možno prihlásiť on-line na webovej stránke http://21kmpredeti.ldi.sk/rok-2015/ alebo osobne priamo pred súťažou (od 8.00 hod.) v amfiteátri na Partizánskej lúke, kde sa beh aj uskutoční.

Pridajte sa k nám, pod spoločným logom Firmy deťom. ĎAKUJEME! pobežíme deťom na pomoc. Stretneme sa 6. septembra na Partizánskej lúke v Bratislave. Ďakujeme.

Podrobné informácie a bežecké propozície možno nájsť tu.

Individuálnu a skupinovú prihlášku nájdete tu.

Pozrite si aj náš aktuálny newsletter.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom