Anastasii Kuzminovej odovzdali mimoriadnu cenu ešte za decembrové výsledky

Kuzminova
Trojnásobná medailistka v biatlone zo ZOH 2018 Anastasia Kuzminová a predseda Klubu športových redaktorov Slovenského syndikátu novinárov (KŠR SSN) Tomáš Grosmann odovzdáva ocenenie Športovec roka 2017 Anastasii Kuzminovej počas verejnej časti tlačovej konferencie pri príležitosti úspešného účinkovania slovenských biatlonistiek na ZOH v Pjongčangu a pred zostávajúcimi tromi podujatiami seriálu Svetového pohára 2017/2018 v biatlone. Bratislava, 5. marec 2018. Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 5. marca (WebNoviny.sk) – Ešte v decembri počas vyhlásenia ankety Športovec roka 2017 organizátori udelili špeciálnu cenu biatlonistke Anastasii Kuzminovej, ktorá dosiahla mimoriadne výsledky v prebiehajúcej sezóne Svetového pohára až po uzávierke ankety Športovec roka 2017 (bola 5. decembra).

Cenu si úspešná olympionička nemohla vtedy prevziať osobne, stalo sa tak až v pondelok 5. marca počas jej prítomnosti v Bratislave. Cenu jej odovzdal predseda Klubu športových redaktorov Tomáš Grosmann.

Naša šampiónka nás prekvapila výsledkami po uzávierke našej ankety. Na jednej strane sme boli smutní z toho, že sme to nestihli, na druhej strane sme sa tešili spolu s ňou z úspechov. Nestalo sa to prvýkrát v histórii. Udelili sme jej mimoriadnu cenu v rámci našej ankety. Teraz prišla vhodná príležitosť na to, aby sme sa vrátili k 22. decembru a zablahoželali jej za dosiahnuté výsledky,“ povedal Tomáš Grossman.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anastasia Kuzminová