Android alternatíva k Warcraftu prichádza s rozšírením

hra Order and Chaos

Vývojár hier Gameloft oznámil pokračovanie populárnej MMORPG hry Order & Chaos Online. Sequel sa volá Order & Chaos 2: Redemption a už čoskoro bude dostupná i pre Android.

Pokračovanie hráčom ponúkne rozvinutý MMORPG zážitok, podobne ako sa to podarilo už prvej časti Order & Chaos Online. Dej hry sa bude odohrávať 600 rokov po udalostiach v prvom diele a, rovnako ako v prípade predchodcu, bude zasadený do sveta Haradon.

V popise hry sa objavuje aj toto:

V očiach bohov niet času, niet sudcov, niet poriadku a chaosu. Všetko je večné a je iba existencia. Naše životy sú časťou cyklu. Musíme zakúšať, čo sa dá a učiť sa z toho.

Na konci Order & Chaos Online bolo tajomstvo Khalinovho kladiva hrdinami odhalené. Rovnako aj to, kde je uložené Primal Heart. So silou kladiva hrdinovia hľadali spôsob, ako zničiť Primal Heart, aby tak mohli ukončiť všetko zlo a zachrániť svet Haradon.

Ale všetci boli oklamaní.

Deštrukcia „prvotného srdca“ viedla ku kataklizme a zničeniu sveta. Hrdinovia umierali jeden po druhom. Zlo vyhralo a dočasne ustúpilo. 600 rokov po týchto udalostiach svet znova prosperuje a hrdinovia sa doň znovuzrodení vracajú, aby sa vydali na svoju hrdinskú cestu za záchranou sveta pred zlom a za vlastným vykúpením.

Zatiaľ nie sú vonku ďalšie detaily o hre (hoci vývojári tvrdia, že sa to zmení už čoskoro) ani to, kedy hru naozaj vypustia. I tak sme ťa snáď navnadili dosť, čo povieš? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=4TxkDGDHPk8

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom