Android hry, ktoré z teba spravia závisláka: Dragon, Fly!

Dragon Fly, mobil, hra
play.google.com

Hry určené pre mobilné zariadenia sú súčasťou každodenného života väčšiny súčasných užívateľov telefónov. To je prostý fakt, ktorý platí, samozrejme aj v súvislosti s mobilnými zariadeniami s operačným systémom Android. Takmer každý z nás sa hrá, keď sa nudí, na niečo čaká alebo kamsi cestuje. Sú však aj takí, ktorí konkrétnym herným titulom prepadli priamo ako závislosti.

Keď už je o tom reč, skúšal si hru Dragon, Fly!?

V jednoduchosti je krása. Táto fráza platí celkom špeciálne v súvislosti s hrami. Mimochodom, Dragon, Fly! nie je výnimkou. Pravidlá pochopíš za chvíľu a potom sa len jednoducho do nemoty hráš. Dragon, Fly! je hrou o mladučkom, čerstvo narodenom drakovi, ktorý vďaka hráčovi prežíva svoje prvé dobrodružstvá.

Dragon Fly, mobil, hra

Krajina v hre je plná kopcov a ty sa musíš po nich šmýkať a presnými a dobre načasovanými klikmi vytvoriť hybnú silu a nasmerovať dráčika do nebies. Musíš pritom, samozrejme, zbierať diamanty a podobné záležitosti a navyše si dávať pozor, pretože mama – dračica sa o svoje mláďa neprestajne strachuje a snaží sa ho chytiť a odviesť späť do hniezda.

Okrem skúšania a nadobúdania schopností a zbierania bodov je teda potrebné ešte utekať pred starostlivou matkou. Nepripomína ti to niečo? :-D

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom