Angelina Jolie a Brad Pitt pripravujú vlastnú značku vína

Bez názvu
Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt v minulosti vyhlásil, že sa nezosobáši dovtedy, kým nebudú legalizované aj svadby homosexuálov. Foto: SITA

BRATISLAVA 15. februára (WEBNOVINY) – Brad Pitt a Angelina Jolie budú predávať vlastnú značku vína.

Už v marci sa na trh dostane ružové víno, ktoré pomenovali podľa svojho francúzskeho sídla Chateau Miraval, a neskôr plánujú aj biele a červené. Slávna dvojica spolupracovala s vinárom Marcom Perrinom, podľa ktorého chcú vyrábať to najlepšie provensálske víno, aké je v ich silách.

Ten tiež vysvetlil, že hviezdy dohliadajú na celý výrobný proces. Chateau Miraval si dvojica prenajala pred štyrmi rokmi a neskôr si ho kúpila, pričom pozemok zahŕňa aj 60 hektárov viníc, na ktorých rastie organické hrozno.

Angelina Jolie a Brad Pitt tvoria pár od roku 2005. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci (2005), keď bol herec ešte ženatý s Jennifer Aniston. Jolie má za sebou manželstvá s Jonnym Lee Millerom a Billym Bobom Thorntonom, Pitt chodil napríklad s Gwyneth Paltrow či Juliette Lewis.

Dvojica spolu vychováva šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými deťmi. Hviezdny pár sa vlani v apríli zasnúbil. „Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante. Informácie zverejnila agentúra Reuters a webstránka www.huffingtonpost.com.

Obrazom: Angelina Jolie

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad PittGwyneth PaltrowJennifer AnistonJuliette Lewis