Aplikácia od populárnej speváčky Tiny žne na Google Play úspech

Desktop6.jpg

Lifestylová aplikácia od speváčky Tiny je prvá svojho druhu od známej osobností na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Čo všetko zákazníkovi ponúka? 

Spáčke Tine ponúka aplikáciu, ktorá zaznamenáva jej profesionálny, ale aj súkromný život z iného uhla – zavedie ťa aj na miesta, kam sa bežný divák len tak nedostane. Je to miesto, kde sa môžete zabaviť, niečo nové naučiť, vyhrať mnoho cien, získať rôzne informácie. Aplikácia taktiež disponuje aj možnosťou živého prenosu – livestreamu.

Horizon33_2016 7 27_23 59 16.png
PREŠOV 17. mája (WEBNOVINY) – Rieka Laborec dnes okolo obeda kulminovala na hranici 482 centimetrov a začala pozvoľna klesať. Podľa slov prednostu Obvodného úradu životného prostredia v Humennom Jozefa Harakaľa o 15:00 zrušili v okresoch Medzilaborce a Humenné mimoriadnu situáciu. „Máme prejazdné cesty a mosty, občania nie sú ohrození, situáciu sa nám podarilo zvládnuť,“ uviedol. Naďalej však ostáva v platnosti III. stupeň povodňovej aktivity pre obidva okresy. Dôvodom je nepriaznivá predpoveď počasia. Ak by sa situácia do utorka zlepšila, Harakaľ predpokladá, že zrušia v okresoch aj III. stupeň. Zvýšená povodňová aktivita ostane iba v konkrétnych obciach, táto právomoc patrí starostom. Dnes ráno platil najvyšší stupeň povodňovej aktivity v 67 obciach Prešovského kraja. Z toho v okrese Humenné v 22 obciach a v okrese Medzilaborce v deviatich. Podľa prednostu rezortu životného prostredia, okres Medzilaborce je na tom už relatívne dobre. Záplavová voda sa dostala väčšinou na polia. Zo suterénov domov ju v priebehu dňa čerpali hasiči. Zo záplavových oblastí nehlásili problémy s pitnou vodou. Ak by sa tak stalo, Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Humennom je pripravený zasiahnuť. Lýdia Sopková, regionálna hygienička pre okresy Humenné, Medzilaborce a Snina, pre agentúru SITA uviedla, že väčšina obcí je tu napojená na verejný vodovod. V postihnutých lokalitách sa snažia záplavovú vodu čo najskôr prečerpať na polia a ihriská, aby sa nedostala k obytným domom a do súkromných studní. Podobne reagoval aj regionálny hygienik z Vranova nad Topľou Štefan Kuruc. Aj tu je zásobovanie pitnou vodou plynulé. Nemali požiadavky na externý zdroj vody. Hygienici budú situáciu s pitnou vodou monitorovať. V prípade potreby sú pripravení postihnutým občanom pomôcť. Čerpanie vody zo zaplavených objektov bola najčastejšia požiadavka na technickú pomoc, o ktorú dnes žiadali hasičov v Prešovskom kraji občania a starostovia postihnutých obcí. Podľa štatistických údajov, ktoré agentúre SITA poskytol operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Peter Kubík, už o 2:45 vyrážali hasiči do Koškoviec v okrese Humenné, kde sa vylial Laborec. V Mysline v noci spôsobil záplavy miestny potok, krátko po 02:00 zasahovalo v obci deväť príslušníkov Záchrannej brigády z Humenného so svojou technikou. Hasiči sa počas celého dňa nezastavili, čerpali hlavne vodu z pivníc rodinných domov. V severozápadnej časti kraja ich zamestnávali aj popadané stromy, ktoré tvorili prekážky na cestách. Cestári riešili aj zosuvy pôdy na komunikácie. SITA

Tina dostávala každý deň množstvo otázok ohľadom svojho života – rozhodla sa preto pre zaujímavý krok. Vytvorila aplikáciu, kde budú mať fanúšikovia všetky potrebné informácie pokope.

Čo všetko v aplikácii nájdeš?

  • viac z hudobného života
  • pravidelné livestreamy zo zákulisia, aj s rôznymi hosťami
  • obľúbené blogy
  • inšpirácia pre mamy a ich deti
  • príspevky profesionálneho stylistu
  • možnosť súťaziť v OneOf, kde sa celý rok hľadá najväčší talent
  • miesto pre rozhovory s fanúšikmi
  • zo života MiniMo
  • škola líčenia
  • pravidelné súťaže o množstvo cien
Horizon33_2016 7 27_23 49 57.png
Luboš Kupčík (vľavo) z ŽP Šport Podbrezová a Pavel Fořt (vpravo) z ŠK Slovan Bratislava počas zápasu 12. kola futbalovej Fortuna ligy medzi ŽP Šport Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava. Podbrezová, 28. september 2014. Foto: SITA/Ján Viazanička
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom