Appky ktoré zmenia tvoj hlas jednoducho musíš vyskúšať

microphone-759587_640

Isto si neraz sníval o tom, aké by to bolo mať hlas nejakej známej speváčky či hviezdy, ktorú obdivuješ. Pomocou týchto aplikácií, ktoré vyplnili veľkú medzeru na trhu, to môže byť realita. Predstavujeme ti tri appky z kategórie Voice Changer, ktoré by si mal počas týchto pár týždňov voľna rozhodne vyskúšať!

1. Best funny voice changer

Táto appka ti umožní nahrávať hlas pomocou niekoľkých rôznych hlasových filtrov – ako je rádio či kocúr. Potom môžeš svoje nahrávky posielať priateľom a zabavíte sa s nimi ešte viac. Nie je to síce appka, bez ktorej by si nemohol žiť, no keď sa budeš počas letných prázdnin nudiť, môžeš ju vyskúšať.

Horizon33_2015-7-8_9-36-13
Dopravná nehoda, ktorá sa stala v utorok 27. decembra o 20:00 pri obci Topoľníky (okres Dunajská Streda). Neznámy vodič viedol biele nákladné auto smerom na obec Okoč, keď sa z neho uvoľnila časť návesu. Kovová tyč spolu s kusom plachty pri tom zasiahla 46-ročného vodiča autobusu, ktorý pre úraz zišiel mimo cestu. Vodič autobusu je ťažko zranený, ostatné osoby z autobusu sa pri nehode nezranili. Polícia hľadá vodiča nákladného auta. Foto: SITA/KR HaZZ Trnava

2.  Helium Voice Changer+ Video

Túto appku ti azda nemusíme bližšie predstavovať. Vďaka nej bude tvoj hlas znieť, akoby si inhaloval vzácny plyn z tvojich obľúbených balónikov. Nahráš to a pošleš priateľom, ktorí sa nebudú chcieť nechať zahanbiť, tak ti pošlú svoju vylepšenú verziu. Zábava zaručená.

Horizon33_2015-7-8_9-44-4

3.  Voice Changer by Androbaby

Horizon33_2015-7-8_9-50-19

Jednoduchý manipulácia s touto appkou, podobne ako aj jej názov. Nahráš si svoj hlas a po pár sekundách pridáš jednen z mnohých obľúbených efektov. Jedinou nevýhodou je užívateľské rozhranie – vyzerá totiž ako spálňa čerstvo narodeného dieťaťa. Dá sa to prežiť, no viem si tam predstaviť aj niečo iné… :-D

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom