Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
google-play-apple-store-badges-psd
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sourcebits.com
21. 07. 2015 13:08 Aktuálne správy od Webnoviny.skSITA Diskusia

Applácky obchod s aplikáciami už ponúka 1,5 milióna produktov. Ako sa darí Google Play?

Vzhľadom k tomu, že sa vyvinuli mobilné aplikácie, vznikol aj obchod s aplikáciami, ktorý jasne formuje mobilný aplikačný „ekosystém.“ Samozrejme, že stále vznikajú ďalšie, ktoré sa snažia uchytiť si sústo z tohoto perspektívneho trhu, no dvoch gigantov len tak niekto neprekoná. Apple iOS App Store a jeho sparring partner Google Play Store sú ďaleko pred a určite zostanú vo vedúcich pozíciách aj v najbližších rokoch. 

Dnes majú oba tieto obchody k dispozícii viac ako 1,4 milióna aplikácii. A to sa len tak nezastaví a číslo bude každým dňom rásť. Počet aplikácii sa bude aj naďalej zvyšovať, pretože dopyt verejnosti bude aj naďalej enormný. Google Play Store funguje viac ako skutočný vyhľadávač, ktorý je poháňaný sémantikou (trochu ako Google samotný). Preto jeho algoritmus často poskytuje presnejšie výsledky než Apple iOS App Store.

PRÁGA február 8. (WEBNOVINY) – A cseh kormány fontolgatja, hogy nem szokványos módon fogja büntetni az egykori Csehsyzlovákia Kommunista Pártja (CSKP) tisztségviselőit és a volt kommunista állambiztonság (ŠtB) dolgozóit . A TOP O9 koalíciós párt által benyújtott javaslat szerint ezek az emberek minden hónapban alacsonyabb nyugdíjat kapnának. Az így megtakarított összeget viszont azok az emeberek kapnák, akik küzdöttek a rendeszer ellen és ellenálltak neki. A törvényjavaslatról a MF Dnes napilap keddi kiadásában számol be. "Azt akarjuk, hogy a CSKP aktív tisztségvieslői, az Állambiztonság dolgozói és a többiek meg legyenek büntetve azokért a kínokért, melyeket másoknak okoztak.Fontolgatjuk annak múdját, hogy büntetni meg őket.Ez akár pótadó is " mondta a MF Dnes számára Petr Gazdík, a TOP O9 parlamenti frakcióvezetője. A javaslatot támogatja Alexander Vondra, a legerősebb kormánypárt, az ODS alelnöke, védelmi miniszter,volt diszidens, valamint Radek John, a harmadik koalíciós párt a Közügyek elnöke. " Ez egy nagyszerű ötlet. Támogatni fogunk bármilyen, jogilag elfogadható javaslatot," idézi a MF Dnes John-t.. A pótadó nem érintené az ŠtB munkatársait.Arról, kit sorolnak majd a "diszidens" kategóriába és ki kaphat majd magasabb nyugdíjat egy speciális bizottságnak kellene döntenie.

Google Play má viac ako 1,4 milióna dostupných aplikácií, v porovnaní s len cez 1,2 milióna na Apple App Store. Tá prekročila digitálny obchod Apple v objeme sťahovania.

https://www.youtube.com/watch?v=2MkSvJXI6lg

Odporúčané články

Aplikácia iTunes končí. Čo ju nahradí? Google je na strane spoločnosti Huawei. Chce, aby aj naďalej využíval plnú verziu Androidu

Neprehliadnite

Tigrica ušla z národného parku a unavená prespala celý deň v posteli vystrašeného Inda Video: Bezpečne a v limite, Sagan aj na zadnom kolese splnil v 13. etape Tour de France misiu Čaputová by nemala zasahovať do vnútorných problémov iných štátov, podľa Danka môže poškodiť vzťahy Glosa: Silikónové implantáty by nemali byť dôvodom na preukaz ŤZP Gál rozhodol o nevyhostení Vinogradova, podľa právnikov to môže spôsobiť medzinárodnú blamáž Prezidentka Čaputová rozumie túžbam komunity LGBTI, zároveň chápe aj obavy o stav rodín

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X