Aretha Franklin sa nerozlúčila s Whitney Houston, mala kŕče

Franklin
Americká speváčka Aretha Franklin sa bude vydávať po tretí raz. Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 23. februára (WEBNOVINY) – Americká speváčka Aretha Franklin poprela správy, že dôvodom jej neúčasti na pohrebe jej krstnej dcéry Whitney Houston bol spor so speváčkinou matkou Cissy.

Tú mali údajne nahnevať výroky Franklin o rodičovskej výchove v televíznom programe Today, kde speváčka vyhlásila, že „rodičia sa musia so svojími deťmi poriadne porozprávať pred tým, než odídu z domu“.

Po týchto výrokoch údajne Cissy Houston povedala Franklin, aby na pohreb nechodila. Oficiálnym dôvodom neúčasti Franklin na poslednej rozlúčke s Whitney Houston pritom boli kŕče v nohách. V stredu však 69-ročná speváčka vydala vyhlásenie, v ktorom tieto správy poprela.

„V programe Today som hovorila vo všeobecnosti a nie o rodine Whitney Houston. NBC navyše vystrihla vetu, kde som priamo povedala, že nehovorím o Cissy. Cissy a ja sme priateľkami už takmer 50 rokov. Na pohreb som dostala štyri pozvánky. Médiá sa však zaujímajú o škandály a negatívne špekulácie viac než o pravdu. Cissy ani mňa však tieto smiešne špekulácie nezaujímajú. Poznám ju veľmi dobre a viem, že Whitney odchádzala z domu pripravená,“ uviedla Franklin.

Obrazom: Posledná rozlúčka s Whitney Houston

Whitney Houston skonala v sobotu 11. februára vo veku 48 rokov po tom, čo ju našli bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Jej smrť pravdepodobne spôsobila kombinácia antidepresív s aktívnou látkou alprazolam s ďalšími liekmi a alkoholom. Pitvu vykonali deň po jej úmrtí, presná príčina úmrtia však bude známa až po výsledkoch toxikologických testov. Speváčku pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey. Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Obrazom: Fantastická speváčka Whitney Houston

Whitney Houston – I Will Always Love You

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Aretha FranklinWhitney Houston